Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı Sahibi (Halil İbrahim Kurum)

Süreç Film imzalı dizinin yönetmeliğini ve senaristliğini Ersoy Güler üstlenmektedir. Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı lokantası sahibi (Halil İbrahim Kurum) hakkında bilgiler burada. Cumartesi günlerinin sevilen dizisi her hafta anlattığı eğlenceli hikayeleriyle bizleri ekrana bağlanmayı başarıyor. Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in yer aldığı dizinin çekimleri Ordu da devam etmektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Izleyiciler tarafından da bu oyuncumuz merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kuzey Yıldızı dizisinde Ocakbaşının yeni sahibi olarak karşımıza çıkacak olan Halil İbrahim karakterini yakından tanıtacağız.

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Karakteri Kimdir?

Kuzey Yıldızı Ocakbaşı sahibi Halil İbrahim51. bölümde diziye dahil olan Halil İbrahim karakteri, Ocakbaşının yeni sahibi olarak karşımıza çıkacaktır. Eğlenceli ve komik biri olan Halil İbrahim, herkesin katıldığı bir kutlama düzenleyecek ve herkesi çok eğlendirecektir. Izleyiciler tarafından çok sevilecek bir karakter olan Halil İbrahim’i bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde izleyip göreceğiz.

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir?

Sevilen diziye yeni katılan ve Ocakbaşının sahibi olarak karşımıza çıkacak olan Halil ibrahim karakterine başarılı oyuncumuz Halil İbrahim Kurum hayat vermektedir. Bizde sizler için bu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni katılan oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’u daha yakından tanıtacağız ve Halil İbrahim Kurum kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Hangi üniversiteden mezun olmuştur? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Halil İbrahim Kurum Kimdir?

37 yaşındaki oyuncumuz 13 Aralık 1983 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz mezun olduktan sonra  Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyuncu olarak çalışmıştır. Profosyonel olarak müzikle de ilgilenen Halil İbrahim Kurum, solist olarak birçok mekânda da sahne almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2017 yılında yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Baran karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ilk dizisi olmasına rağmen adını herkese duyurmayı başarmıştır. Almanya ve Hindistan’a gidip oralarda da oyunculuk için birçok eğitim alan Halil İbrahim Kurum, FC Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Halil İbrahim Kurum’un Yer Aldığı Diziler

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir2017/2018 – Yeni Gelin (Baran)
2021 – Kuzey Yıldızı (Halil İbrahim)

Halil İbrahim Kurum Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kuzey Yıldızı dizisiyle bizlerin karışısına çıkacak olan oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’un instagramda 340 gönderisi ve 183 bin takipçi vardır. Halil İbrahim Kurum’un resmi instagram hesabı: @halilibrahimkurum

Halil İbrahim Kurum Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kuzey Yıldızı lokantacı Halil İbrahim gerçek adıKamera karşısına ilk defa 2017 yılında yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle geçen oyuncumuz dizide tanıştığı kendi gibi oyuncu olan Selma Keçik ile bir yıl kadar birlikte olmuştur. İlişkilerini göz önünde yaşamayı tercih etmeyen çift aralarında ki 25 yaş farkından dolayı birçok eleştiriye maruz kalmıştır. Çift daha sonra anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Yakışıklı oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’un şuan ise hayatında bilinen biri yoktur.

Halil İbrahim Kurum Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da ilgi odağı olan oyuncumuzun sevenleri Halil İbrahim Kurum’un giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, mont, kaban, pantalon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’na yeni katılan Halil İbrahim’i ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı lokanta Sahibi (Halil İbrahim Kurum) hakkında detayları yazdık. Kuzey Yıldızı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuzda detaylar var.

Etiketler