Kuzey Yıldızı Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 2. Sezon Devam Edecek mi?

Show TV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak ekrana veda edecek ya da mayıs 2020 tarihinde final mi yapacak bitecek mi yoksa sezon finali yaparak ikinci sezonda devam mı edecek gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vererek Kuzey yıldızı İlk aşk dizisi ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak ve gelen bilgileri değerlendirmek istiyoruz.

Bilgi Notu: (20 Haziran) Kuzey Yıldızı Final mi Sezon Finali mi sorusu çok merak edilecek. Çünkü sevilen dizi Kuzey Yıldızı 13 Haziran Cumartesi günü yayınlanan 29. bölümü ile sezon finali yaptı. Aslında yapmamıştı ancak çok düşük oranda reytingler gelince kanal ister istemez diziyi sezon finali yapmış saydı. Bu nedenle Kuzey Yıldızı Final değil Sezon Finali yaptı, 30. bölüm ile Eylül 2020 de kaldığı yerden devam edecek diyoruz.

Kuzey Yıldızı final mi yapacak sezon finali miKuzey Yıldızı final mi yapacak sezon finali mi yapacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşıyor. Dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de Kuzey Yıldızı dizisinde yer alırken bu oyunculardan oluşan güçlü kadronun oldukça yüksek oranlarda Total reyting aldığını ve bu sezon Show TV’deki en iyi dizilerden birisi olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Ancak son bölümlere doğru dizinin senaryosundaki bazı değişiklikler örneğin kış aylarından dolayı yaylada çekim yapılamaması ve Ordu sahillerinde dizinin çok fazla konu bulamaması bu nedenle hastane sahnelerinin sık sık çekilmeye başlanması dizinin geleceğinin olup olmayacağını tartışma konusu haline getirdi.

Birçok izleyici Kuzey yıldızı dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek gibi merak edilen soruları yöneltmeye başladı. Öncelikle dizioyuncu.com olarak Kuzey yıldızı gibi güzel bir dizinin kolay kolay bitmeyeceğini düşünüyoruz. Öncelikle hem dizinin oyuncu kadrosu hem yapım ekibi hem de yayınlanmış olduğu kanal diziye oldukça sahip çıktı ve dizinin çekimleri huzur ve mutluluk içerisinde devam ediyor. Böylesine bir kadroyu her dizi bulamaz ve böyle keyifli bir ortamda çalışamaz bu nedenle böyle bir dizinin kolay kolay erken final yapmasını beklemiyoruz.Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Sezon Olacak mı final mi

Ayrıca sebep ne olursa olsun Kuzey Yıldızı gibi bir dizi bu kadar yüksek reyting oranları alırken Show TV tarafından kesinlikle erken final yapılmayacaktır diye düşünüyoruz. Her ne kadar Show TV gibi bir kanal çok fazla güven vermese de cumartesi günleri başka alternatif dizileri çok az olduğu için Kuzey Yıldızı dizisinin beklentilerin üzerinde reyting aldığını ve bu reytinglerini uzun süre devam ettireceğini düşünüyoruz. Show TV bu sezon pazar akşamları yayınlanan ve reytingleri oldukça iyi devam eden Aşk Ağlatır dizisinin erken final yaptırdığı için oldukça fazla eleştirmiş hatta Kuzey Yıldızı dizisinin izleyenleri de Aşk Ağlatır dizisi Show TV tarafından bitirildiği için Kuzey Yıldızı dizisi de her an bitirilebilir gibi görüş ve yorumlar paylaşmıştı.

Biz de bu durumu Show TV iç yapımlar sorumlusuna ilettik ancak Show TV’de kesinlikle Kuzey Yıldızı dizisini erken finale götürmek veya sezon sonunda final yaptırmak gibi bir düşüncesinin olmadığını çok iyi giden dizinin geleceği konusunda oldukça emin adımlarla ilerlediğini hem izleyicilerin hem de oyuncu kadrosunun ve dizi ekibinin gidişattan çok memnun olduklarını dile getirdi. Kısacası hem Show TV hem yapımcı hem de oyuncular Kuzey Yıldızı dizisinin reytinglerinden ve enerjisinden oldukça memnun olduklarını bu yüzden de Mayıs 2020 tarihinde Kuzey Yıldızı dizisinin sezon finali yaparak ikinci sezonunda da devam edeceğini düşünüyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Hakkında İzleyici YorumlarıKuzey Yıldızı Dizisi 2. Sezon Olacak mı Yeni Sezon Yayınlanacak mı?

Her ne kadar kesin olarak bir karar alınmış olmasa da Kuzey Yıldızı dizisinin ikinci sezonda da kesinlikle devam edeceğini yeni sezonunun olacağını şimdiden müjde diyebiliriz. Çünkü cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisinin almış olduğu reyting oranları gerçekten de Show TV’de oldukça memnuniyetle karşılandı. Show TV’nin elde etmiş olduğu bu yüksek başarı hem dizi ekibine hem de oyuncuları oldukça motive etmiş görünüyor. Bu nedenle yeni sezonda Kuzey yıldızı dizisinin kaldığı yerden devam edeceğini ve ikinci sezonda da yine cumartesi günleri ekrana gelmeye devam edeceğini şimdiden söyleyelim.

Kuzey Yıldızı Dizisi Hakkında İzleyici Yorumları Nasıl?Kuzey Yıldızı final mi yapacak bitecek mi devam mı edecek

Kuzey Yıldızı dizisini izleyenler oldukça güzel tepkiler vererek Kuzey Yıldızı dizisinden memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Gerçekten de cumartesi akşamları en izlenesi dizi olan Kuzey yıldızı İlk aşk dizisi adeta bu sezona damga vurdu diyebiliriz. Hem oyuncuların içten oynayışı hem de senaryonun izleyiciyi sıkmadan bunaltmadan sürekli değişmesi ve gelişmesi izleyenler tarafından oldukça sevilen ve beğenilen bir dizi haline geldi Kuzey yıldızı. İzleyicilerin bu kadar memnun olduğu dizi umarız uzun yıllar devam eder sadece 2. Sezon değil 3. sezonu da devam eder.  Show TV’de Kuzey yıldızı dizisinin devam edeceğini yani dizinin kısa ömürlü değil uzun ömürlü dizilerden birisi olacağını şimdiden müjdeliyelim.

Kuzey Yıldızı dizisi final mi sezon finali mi olacakSizlerde Kuzey Yıldızı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi Kuzey Yıldızı dizisinin sezon finali mi yapacak final mi yapacak hakkındaki merak edilen sorulara yanıtlarınızı lütfen aşağıya yazınız. Kuzey Yıldızı dizisini beğeniyor musunuz izliyor musunuz gelecek sezonlarda devam ederse yine izlemeyi düşünür müsünüz? Lütfen aşağıya yorumlarınızı yazınız şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Dizi çok güzel her cumartesi mutlaka izlerim lütfen final olmasın 3.sezonda gelsin bence çok izlenir

  2. Avatar MEHMET GÜRCAN

    KIZIM ORDU ÜNİVERSİTESİ ÜNYE MESLEK YÜKSEK TE OKUDUGU İÇİN KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİDE ORDU DA ÇEKİLDİĞİ İÇİN İLK BÖLÜMLERİNİ ÖYLESİNE SEYREDİYORDUM AMA KOMEDİSİ GÜZELLEŞTİKÇE HER CUMARTESİ SEYRETMEYE BAŞLADIM MİNE İLE KIZIMIN HUYLARI BİREBİR

Etiketler