Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? (Gizem Güneş) Hakkında Bilgiler

Kuzey Yıldızı dizisi bu sezon Show tv ekranlarında büyük bir çıkış yapması beklenen Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosu bir bir şekilleniyor. Kuzey Yıldızı oyuncularına en son eklenen isim Feride oldu. Bu konumuzda Show TV’nin yeni sezon projelerinden biri olan “Kuzey Yıldızı” dizisine yeni gelen bir oyuncu olan Feride hakkında bilgiler vererek Kuzey Yıldızı Feride Kimdir, Kuzey Yıldızı dizisinde Feride karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Gizem Güneş Kuzey Yıldızında Feride karakteriKuzey Yıldızı dizisi Feride Kimdir?

Bu içeriğimiz de sizler için Kuzey Yıldızı Feride rolünü oynayan oyuncu hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız. Kuzey Yıldızı Feride karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Gizem Güneş‘tir. Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı, yönetmenliğini ve senaryosunu ise Ersoy Güler’in üstlendiği Kuzey Yıldızı dizisinde en belirgin karakterlerden birisi olan Feride hakkında bilgilere geçmeden önce dizinin diğer oyuncularını da kısaca sizlere yazmak istiyoruz. Kuzey Yıldızı dizisi başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Özgün Karaman ve Uğur Demirpehlivan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Kuzey Yıldızı Feride rolü Gizem Güneş

Kuzey Yıldızı Feride rolü Gizem Güneş

Bu isimlerin yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisine son olarak Feride rolüyle katılan güzel oyuncu Gizem Güneş dizide önemli yan rollerden birisinde oynayacak ve sık sık sahneleri ile merak uyandıracak. Feride karakteriyle Kuzey Yıldızı dizisine dahil olan Gizem Güneş hakkında bilgiler vermek ve Gizem Güneş kimdir, Gizem Güneş Kuzey Yıldızı dizisinden önce hangi dizilerde rol aldı, Gizem Güneş yaşı boyu kilosu saç rengi göz rengi ve Gizem Güneş’in okuduğu okullar ile sosyal medya hesaplarını sizlere bu sayfada detaylıca açıklayacağız.

Kuzey Yıldızı Feride kimdirKuzey Yıldızı Feride rolü (Gizem Güneş) Kimdir?

Gizem Güneş kimdir? Gizem Güneş 1995 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Gizem Güneş üniversite eğitimini Fransızca Öğretmenliği Bölümünde tamamlamıştır. Gizem Güneş küçük yaşlardan itibaren hem güzelliği hem de merakı nedeniyle oyunculukla tanışmış ve dizilerde küçük roller almaya başlamıştır. Gizem Güneş ilk oyunculuk deneyimini 2007 yılında rol aldığı Binbir Gece dizisi ile yaşamıştır. Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci gibi oyuncularla birlikte bu dizide oynayan Gizem Güneş daha sonra İçimdeki Fırtına isimli Karadeniz dizisinde ve daha sonra Atv de yayınlanan ve ciddi bir reyting alan Kanatsız Kuşlar dizilerinde oynamıştır.

Kuzey Yıldızı Feride rolü (Gizem Güneş) KimdirGizem Güneş daha sonra Fox Tv’de cuma günleri yayınlanan ve kadrosunda Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek gibi oyuncuların yer aldığı 4N1K İlk Aşk dizisinde rol almış ve bu dizide Bade karakterini oynamıştır. Gizem Güneş yeni sezonda ise Kuzey Yıldızı isimli Show tv dizisinde ekrana gelecek ve dizide Feride karakteri olarak karşımıza çıkacak. Gizem Güneş Feride rolüyle Kuzey Yıldızı dizisinde en dikkat çeken oyunculardan birisi olacak.

Gizem Güneş Sosyal Medya Hesabı İnstagram Facebook:

Kuzey Yıldızı Feride hakkında bilgilerGizem Güneş sosyal medyayı da oldukça etkili şekilde kullanan oyunculardan birisidir. Güncel resimlerini paylaşan güzel oyuncu ajanslardan gelen tekliflere de açık. Merak edenler için en yeni resimlerini paylaştığı instagram hesabını sizlere yazmak istiyorum. Kuzey Yıldızı dizisinde Feride rolündeki Gizem Güneş’in İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/gunes.giz

Gizem Güneş KimdirGizem Güneş’in Sevgilisi Var mı?

Dizi oyuncularının sevgilisi var mı evli mi gibi sorular hep merak edilir. Bizde Gizem Güneş hakkında bu soruya yanıt aradık. Kuzey Yıldızı dizisinde Feride rolündeki Gizem Güneş’in herhangi bir sevgilisi şimdilik yok. Ama ilerleyen zamanda neler değişir zamanla göreceğiz. 4N1K İlk Aşk’ta oyunculuğu tam anlamıyla mükemmel olan Gizem Güneş bakalım Kuzey Yıldızı dizisindeki Feride karakteriyle aynı başarıyı gösterecek mi izleyip görelim. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Kuzey Yıldızı Feride Gizem GüneşSizlerde Gizem Güneş Kimdir konumuz hakkında ve Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? (Gizem Güneş) Hakkında Bilgileri beğendiyseniz yorum yazarak aşağı belirtiniz. Oyuncumuzu daha önceki dizilerden hatırlayanınız var mı yorumlarınızı bekliyoruz..

Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde Feride karakterine hayat veren (Gizem Güneş)i nasıl buldunuz beğendiniz mi? Oyunculuğu nasıl sizce? İleriki yıllarda dizilerde baş rol adayı olabilir mi? Diğer tabirle Kuzey Yıldızı Feride rolündeki (Gizem Güneş)‘te oyunculuk kumaşı var mı beğendiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz..

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir?
Kuzey Yıldızı Dizisi Özge Kimdir?

Kuzey Yıldızı Feride rolündeki Gizem GüneşKuzey Yıldızı Feride rolündeki Gizem Güneş’i Nasıl Buldunuz?

Biz çok güzel çok uysal ve tam olması gerektiği gibi bulduk. Kuzey Yıldızı Feride rolündeki Gizem Güneş’i çok beğendik, rolünün hakkını en iyi veren oyunculardan birisi desek tam olacak. Gerçekten de hem rol kabiliyeti hemde becerisi ve güler yüzü ile Kuzey Yıldızı dizisinin Feride’si tam babasının kızı. Annesi yanlışlıkla onu iyi yetiştirmiş olgun hem mantıklı düşünen soran sorgulayan uysal ve en güzel Kuzey kızı. Bu arada babasının eski yavuklusu Yıldıza karşı da tavrıyla herkesi şaşırttı. Tebrik ediyoruz Feride’yi. Kuzey Yıldızı Feride rolündeki Gizem Güneş hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak oyuncumuzu nasıl bulduğunuzu yorumlayın lütfen.Kuzey Yıldızı Feride rolü kim Gizem Güneş

Kuzey Yıldızı Feride rolündeki Gizem Güneşi sizler nasıl buldunuz. Dizide oldun tavırları ile babasının gözdesi olan Feride hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

11 Yorum

  1. Gizem ablayı örnek almak istiyorum Çok güzel bir kız Allah her insanı güzel yaratmıştır 😘💗💖💓🦋💐🌸💮🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘❄🌟⭐

  2. Avatar Zeynep 🔍👻🔎

    Keşke Gizem Güneş benim ablam olsaydı onu çok beğeniyorum bütün Kuzey Yıldızı’nın bölümlerini hepsini izledim harika bir oyuncu erkek olsaydım ona aşık olurdu ❤❤❤

  3. AYNEN BENCE DE METE E FERİDE BİRLİKTE olmalıydıLAR NE OLUR FERİDE İKE METE BİRLİKTE OLSUN

  4. Feride bence dizide meteyle olmalı halil ibrahimle deyil hem feride çoooook güzel bir kız düz saçlı dahada güzelllll 😜😜😜

  5. Avatar Bahattin yılmaz

    Kuzey Yıldızı…dizisinde Feride rolünde oynayan Gizem güneşi çok başarılı buluyorum…Babasının büyük kızı aklı selimiyle..abla sorumluluğunun da hakkını veren..güzelliği ve gülümsemesi ile rolünün hakkını veren bir oyuncu,tebrik ediyor…başarılarının devamını diliyorum…

Etiketler