Kuzey Yıldızı Fadime Neden Yok Ayrıldı mı Diziden Niçin Çıktı? Yasemin Hadivent

23.05.2020
205

Kuzey yıldızı dizisinde Fadime karakterini canlandıran Yasemin Hadivent dizide neden yok koronavirüs sonrasında diziden çıktı mı ayrıldı mı gibi sorular çok merak edilecek. Çünkü Yasemin Hadivent Kuzey yıldızı dizisinin yeni bölüm çekimleri ne katılmadı. Dizinin yeni bölümlerinde Fadime karakteri olmayınca izleyicilerde Kuzey yıldızı dizisinde Fadime neden yok diziden çıktı mı ayrıldı mı gibi soruları sormaya başladı. Biz de hemen bu sayfada yanıt vermek istedik.

Yasemin Hadivent ve kedisi MinnoşKuzey yıldızı dizisi Fadime neden yok yeni bölümlerde olacak mı?

Show TV’nin sevilerek izlenen cumartesi günleri ekrana gelen dizisi Kuzey yıldızı koronavirüs sonrasında yeni bölümlerini çekimlerine başladı. Yönetmenliğini ve senaristliğini Ersoy Güler’in üstlendiği dizinin coronavirüs sonrasındaki yeni bölüm çekimlerine Ordu ilinde başlandı. Başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapakşahin gibi önemli isimlerin yer aldığı Kuzey yıldızı dizisinde Yasemin Hadivent Fadime karakterine hayat veriyordu. Kuzey yıldızı dizisi Fadime neden yok ayrıldı mı

Yıldız’ın en yakın arkadaşlarından birisi olan Fadime yeni bölüm çekimlerine katılmadı ve diziden ayrıldı. Yasemin Hadivent’in Kuzey yıldızı dizisinde neden ayrıldığı niçin yeni bölümlerde olmadığı çok merak edildi. Yasemin Hadivent diziden ayrılma sebebini şu şekilde açıkladı. Çok sevdiğim kedimi pandemi yüzünden bırakacak kimsenin olmaması nedeniyle diziden ayrılıyorum açıklaması hayranlarını pek tatmin etmese de Yasemin Hadivent muhtemelen yeni sezon için daha iyi bir diziden teklif almış olabilir. Kuzey yıldızı dizisi Fadime yeni bölümlerde olacak mı? sorusuna maalesef olmayacak cevabını veriyoruz. Umarız kedisini bırakacak birisini bulur.

Kuzey yıldızı dizisi Fadime diziden çıktı mıYasemin Hadivent kimdir? Kuzey yıldızı Fadime

Yasemin Hadivent 6 Haziran 1982 tarihinde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da doğmuştur. Annesi Bulgaristan türkü babası ise İran Azerilerindendir. Ülkemize geldikten sonra Müjdat Gezen sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan Yasemin Hadivent Türkiye’nin yıldızları isimli oyunculuk yarışmasında 1. oldu. İlk başrol deneyimini ise Gökhan Özen’in başrolünde oynadığı Sevda çiçeği isimli dizide fırtına Leyla karakteri ile oynadı. Yasemin Hadivent son olarak Kuzey yıldızı dizisinde Fadime karakterine hayat veriyordu. Yasemin Hadivent Kimdir?

Yasemin Hadivent Kuzey yıldızından neden ayrıldıSizce Kuzey yıldızı dizisinde Fadime karakterini canlandıran Yasemin Hadivent’in kedisi yüzünden diziyi bırakması doğru bir karar mı siz olsanız ne yaparsınız yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Bu arada Kuzey Yıldızı dizisinden ayrılan oyuncular konumuzda detayları bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.