Kuzey Yıldızı Dizisi Yıldız Kimdir? Oyuncu Bilgileri Önceki Dizileri (Aslıhan Güner)

Kuzey Yıldızı Dizisinde Yıldız karakterini canlandıran oyuncu hakkında detayları sizlerle paylaşacağız bu konuda.
Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterini oynayan oyuncu kimdir daha önce hangi dizilerde roller aldı hayatı hakkında kısa bilgiler ve Kuzey Yıldızında Yıldız karakterini oynayan oyuncunun dizide nasıl bir rolü canlandıracağını burada sizlere detaylarıyla birlikte yazmaya çalışacağız.

Aslıhan Güner Kuzey Yıldızında yıldız rolündeKuzey Yıldızı Dizisi Yıldız Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Aslıhan Güner‘dir. Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı dizisinin Yıldız karakteri olarak Süreç film’in yeni dizisinde ekrana gelecek. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisinin Yıldız karakteri olacak olan Aslıhan Güner dizide İsmail Demirci’nin canlandıracağı Kuzey karakteri ile birlikte baş rolde oynayacak. Kuzey ve Yıldız Kuzey Yıldızı dizisinin başrolleri olarak dizideki yerlerini çoktan aldı bile. Ersoy Güler’in yöneteceği Kuzey Yıldızı dizisi 2019 Eylül ayında Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterini oynayan Aslıhan GünerDizide en aksiyonlu oyuncuların başında gelen Yıldız karakteri zamanında Kuzeye öyle bir bağlanmış ki Kuzey İstanbul’a gidip başka bir kadınla evlenmesine rağmen o yıllarca beklemiş, kimseyle görüşmemiş bile Kuzeye olan aşkından dolayı. Ancak Kuzeyin onu böyle yarı yolda bırakmasına o kadar çok içerlemiş ki elinden gelse Kuzeyi bir kaşık suda boğacak. Ancak zamanla her şey değişecek ve Kuzeyin 3 kızına ablalık annelik etmek de yine Yıldıza kalacak. Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterini oynayan oyuncumuzun gerçek adı Aslıhan Güner‘dir.

Kuzey Yıldızı dizisi Yıldızı kimdirKuzey Yıldızı dizisinin Yıldızı Aslıhan Güner kimdir?

Aslıhan Güner 17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Malatya’lı olan Aslıhan Güner’in babası Sivas’lıdır. Aslıhan Güner 4 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğudur. Aslıhan Güner Barış Manço Kültür Merkezi’nde birtakım oyunculuk dersleri almış kendisini oyuncu olarak yetiştirmeye çalışmıştır. Aslıhan Güner’in ilk kez kamera karşısına geçtiği yıl 2004 senesindeki bir televizyon dizisi olmuştur. Birçok dizi ve filmde gördüğümüz Aslıhan Güner Selena, Sevda Çiçeği, Çemberimde Gül Oya, Asi, Şefkat Tepe, Bir zamanlar Osmanlı gibi dizilerde çeşitli rollerde yer almıştır. Ayrıca birçok sinema filminde de karşımıza çıkan Aslıhan Güner Kızılelma, Yusuf Yusuf, Her Şey Yolunda Merkez, Sümela’nın Şifresi, Zeliha’nın gözleri, Sevda Çiçeği, The İmam, En iyi arkadaşım ve Büyük Buluşma gibi filmlerde de rol almıştır.

Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız kimdirAslıhan Güner’in oynadığı dizi ve filmler

Sırlar Dünyası – (2002)
Büyük Buluşma – (2004)
En İyi Arkadaşım – (2004)
The İmam – Zehra(2005)
Selena – Demeter (2006)
Esir Kalpler – (2006)
Eksi 18 – (2006)
Sevda Çiçeği – (2006)
Çemberimde Gül Oya – Dilek (2006)
Yuvamı Yıkamazsın – Pelin (2007)
Zeliha’nın Gözleri – Selma (Konuk Oyuncu) (2007)
Asi – Gonca Kozcuoğlu (2007)
Şefkat Tepe – Leyla (2010) – Yasemin (2013)
Sümela’nın Şifresi: Temel – Zuhal (2011)
Bir Zamanlar Osmanlı – Esma (2012)
Geceler Yarim Oldu – Gülcan
Moskova’nın Şifresi: Temel – Zuhal (2012)
Herşey Yolunda Merkez – Yasemin (2013)
Kızılelma – Azra (2014)

Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız rolündeAslıhan Güner’in (Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız) Özel hayatı:

Aslıhan Güner Özel hayatı:  1.70 boyunda 55 kilo ağırlığında mavi gözleri olan kahverengi saçlara sahip bir oyuncudur. Aslıhan Güner‘in şimdilik bir sevgilisi bulunmuyor, çünkü o evli. Ancak daha önce magazin dünyasında birçok defa adı aşk dedikodularına karışmıştı. 9 Haziran 2013 tarihinde Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlenen Aslıhan Güner İstanbul’da yaşıyor ve ikizler burcu. Aslıhan Güner sosyal medyayı da oldukça aktif şekilde kullanıyor. İnstagram facebook ve Twitter hesaplarını da sizlerle paylaşmak istiyorum. Aslıhan Güner’in sosyal medya hesapları: Aslıhan Güner instagram hesabı: https://www.instagram.com/aslihanguner

Aslıhan Güner Mert Kılıç ile evlendiKuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakteri olarak ekranlara dönmeye hazırlanan Aslıhan Güner’in uzun süredir bir dizide oynamadığını hemen belirtelim. 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız rolünü oynayacak olan güzel ve başarılı baş rol oyuncusu Aslıhan Güner yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler’in üstlendiği Kuzey Yıldızında İsmail Demirci’nin canlandıracağı Kuzey karakteri ile aşk yaşayacak. Engellerle dolu bu aşkın zorlu kısmında yer alacak olan Aslıhan Güner’e Kuzey Yıldızı dizisinde Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu ve Aslıhan Kapanşahin gibi oyuncular eşlik ediyorlar. Kuzey Yıldızı Tekrar bölümleri Ne Zaman? Tıklayın >> Kuzey Yıldızı Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kuzey Yıldızı dizisinin Yıldızı Aslıhan Güner kimdirKuzey Yıldızı Dizisinde Yıldız Nasıl Bir Karakter olacak?

Kuzey Yıldızı dizisinde Aslıhan Güner’in canlandıracağı Yıldız karakteri; oldukça güçlü, çalışkan ve inatçı bir yapıda olan bir karakterini canlandıracak. Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız’ın 20 yıl boyunca aşık olup kalbine gömdüğü ‘Kuzey’ (İsmail Demirci) ile yollarının yeniden kesişmesiyle yaşanacaklar ekranlara yansıyacak. Güzel bir aşk öyküsünü izleyecek olan seyirciler manzaralı ve güzel görüntüler eşliğinde yeni sezonda Kuzey Yıldızı dizisinden gözlerini alamayacak. Bu kadar iddialı bir dizi geliyor desek abartı olmaz.

Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı dizisinde hangi karakterKuzey Yıldızı dizisi 2019 Eylül’de Show TV’de başlayacak. Yıldız rolündeki Aslıhan Güner’e başrolde İsmail Demirci (Kuzey) eşlik edecek. Sizlerde dizi hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilir ve diğer ziyaretçilerimizle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Tıklayın >> Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor

Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız rolü Aslıhan GünerKuzey Yıldızı dizisinde Kuzey ile Yıldız’ın mücadelesi amansız bir şekilde devam edecek. Kuzey tüm hıncını ve aşkını yaşadığı Yıldızdan ne kopabilecek ne de onunla kavuşabilecek, Aslıhan Güner’in canlandıracağı Yıldız karakteri Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinin en etkili baş rol oyuncusu olarak Kuzey’e yaptıklarıyla en çok konuşulan ve merak edilen oyuncu olmayı başaracak. Siz nasıl buldunuz Kuzey Yıldızı dizisindeki Yıldız karakterini oynayan Aslıhan Güner’e yorumlarınızı bekliyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kimler TIKLAYIN

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Yıldız çok iyi bir oyuncusun seni hep izliyorum 10 yaşında kızım var filim çıkınca çok heyecanlanıyor benim adim Ebru

  2. İnsan bukadar güzel olur Allah bukadarm ı güzel yaratılır kusursuz güzel maşallah 3 yaşındaki oğlum bile dizinin hayranı bayıla bayıla izliyo tlf izliyo bitince aglıyo super Bı dizi başarılar

Etiketler