Kuzey Yıldızı Dizisi Gökçe Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Berfin Nilsu Aktaş)

1 Yorum 2.932 kez izlendi

Kuzey Yıldızı Dizisi Gökçe Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Berfin Nilsu Aktaş)… Kuzey Yıldızı dizisi yakında ekranlardaki yerini alacak. Kuzey Yıldızı dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacağı gün için hazırlıklarına devam ederken diziye yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisi kadrosuna katılan isim Berfin Nilsu Aktaş oldu. Kuzey Yıldızı dizisinde hangi rolde oynayacak? Berfin Nilsu Aktaş kimdir karakter bilgileri konumuzun devamında.

Kuzey Yıldızı Dizisi Gökçe kimdir 3 kız kardeşten birisiKuzey Yıldızı Dizisi Gökçe Kimdir? Bilgileri Resimleri:

Kuzey Yıldızı Dizisi Özge Kimdir TIKLAKuzey Yıldızı dizisi Gökçe hakkında bilgilere geçmeden önce kısaca dizimizden bahsedelim. Süreç Film imzası taşırken senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler yapacak. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri temmuz ayının sonunda başlayacak. Kuzey Yıldızı dizisi başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci yer alıyor. Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosunda Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan yer alıyor. Kuzey Yıldızı çekimleri Ordu’da başlıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde aşk hikayesi romantik, komik ve macera dolu bir şekilde anlatılacak. Kuzey Yıldızı Oyuncu kadrosunu ve Gökçe’yi merak edenler Tıklasın >> Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Kanalı Konusu

Kuzey Yıldızı Yıldızı Dizisi Gökçe Kimdir? Berfin Nilsu Aktaş Bilgileri

Kuzey Yıldızı dizisinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci başrolleri paylaşırken dizide yardımcı rol olarak bir çok kadın ve erkek oyuncu yer alıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakteri de yan rolde yer alıyor. Özge Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey’in kızlarından biri. Kuzey 3 kızı ile birlikte İstanbul’da yaşarken memleketine dönmek ister ve orada kalmaya niyetlidir. Kuzey 3 kızı ile birlikte Karadeniz’de nasıl günler geçirecek? Gökçe ve diğer iki kızı ona nasıl zorluklar çıkaracak izleyeceğiz.

Kuzey Yıldızı Gökçe karakterini canlandıran Berfin Nilsu Aktaş Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakterini canlandıran oyuncu Berfin Nilsu Aktaş oldu. Berfin Nilsu Aktaş 1988 Ankara doğumlu. Kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Nurgül Yeşilçay ve Hamdi Alkan’ın jüri koltuğunda oturduğu Geleceğin Starı isimli oyunculuk yarışmasında yıldızı parladı ve bu program sayesinde tanındı. Güzelliği ve oyunculuğu ile göz dolduran Berfin Nilsu Aktaş her rolü hakkıyla yapabileceğini belirtiyor. Ankara’da bulunan Maydanoz Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. Bu zamana kadar reklamda rol almıştır. İlk kez bir dizi de rol alacaktır. Kuzey Yıldızı dizisinde kendisine başarılar dileriz. MERAK EDENLER İÇİN DİZİ NEREDE ÇEKİLİYOR TIKLA >> Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? 

Kuzey Yıldızı Dizisi ve Gökçe Konusu;

Kuzey ve Yıldız çocuklukları birlikte geçmiş iki çocuktu. Sonra büyüdüler ve aileleri onları birbirine yakıştırdı. Yıldız da Kuzey’i çok seviyordu hayatında gördüğü ve sevdiği ilk erkek oydu. Aileler öncülük etti ve onları sözlediler. Ancak Kuzey İstanbul’a üniversite okumaya gittiğinde her şeyi unutur ve birine aşık olur. Burada kendine yeni bir hayat kurar. Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey İstanbul da evlenir ve 3 çocuk sahibi olur.

Kuzey 3 kız çocuğu sahibidir. Sonra o sevdiği kadın ölür (Ölmez ama tüm paraları alarak kaçar gider) ve kızlarıyla baş başa kalır. Kızları büyür ve onlara bir erkek olarak bakmak zorlaşır. Kuzey kızlarını alır ve doğduğu topraklara gider. Ancak kimse onu köyde istemez. Çünkü Kuzey ailesine ve Yıldız’a sırtını dönüp İstanbul’a yerleşmişti. Bu yüzden de kimse onu köyde istemez. Ancak o da kendini kabul ettirmeye kararlıdır. Kuzey kızları ile birlikte gittiği köyde ne gibi zorluklarla karşılaşacak?

Kuzey ve kızlarının başına neler gelecek? Yıldız ise Kuzey’i köyden göndermeye yemin eder. Çünkü o Kuzey’den sonra kimseyi sevmez ve Kuzey’e olan aşkının yerinde koca bir intikam büyütür. İşte böyle Kuzey ve Yıldızın hikayesi ve kızlarıyla olan münasebetleri dizide izlenesi bir hal alırken Gökçe karakterine hayat veren Berfin Nilsu Aktaş dizide en güzel ve oyunculuk konusunda becerikli oyunculardan birisidir.

Kuzey’in kızları büyümüştür ve biri genç kadın olan biri ergen, diğeri de çocuk üç tane kız çocuğu vardır. Kuzey gitmemeye kararlıdır. Yıldız affetmemeye kararlıdır. Bu inatçılık hikayesinde en inatçı olan kazanacaktır. Bu konumuzda da Kuzey Yıldızı dizisi konumuzu ve oyuncusu Gökçe karakterini sizlerle paylaştık.

Kuzey Yıldızı dizisinde yer alan oyuncuları liste halinde sizlerle aşağıda paylaşalım. Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakterinin bilgilerini sizlerle yukarıda paylaştık.  Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu karakter listesi;Kuzey Yıldızı Dizisi Özge (Berfin Nilsu Aktaş)

İsmail Demirci (Kuzey)
Aslıhan Güner (Yıldız)
Gizem Güneş (Feride)
Aslıhan Kapanşahin (Mine)
Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe)
Hüseyin Soysalan (Şeref)
Uğur Demirpehlivan (Emine)
Zeynep Kankonde (Pembe)
Ecem Çalhan (Kamer)
Cezmi Baskın (Yaşar)
Ferda Kaynar (Hanife)
Toygan Avanoğlu (Sefer)
Merve Şen ((Nahide)
Burak Can (Poyraz)
Mert Yavuzcan (Çetin)
Yasemin Hadivent (Fadime)
İnan Yılmaz (Ruhi)
Emrah Özdilek (Dr. Cihan)
Can Kızıltuğ (Şoför Osman)
Özgün Karaman (Ömer),
Şükrü Üçüncü (Cemal)
Meltem Tüzüner (Esma)

Kuzey Yıldızı dizisinde rol alacak olan Gökçe karakteri hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Kuzey Yıldızı dizisi Gökçe rolündeki Berfin Nilsu Aktaş hakkında sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir Kuzey Yıldızı Gökçe‘nin sevgilisi var mı evli mi hangi okullarda okudu gibi meraklı sorularınızı bekliyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisinin Konusu Hikayesi Öyküsü Nedir? TIKLAYIN

Kuzey Yıldızı dizisindeki Gökçe’yi nasıl buldunuz, oyunculuk açısından becerikli mi yoksa acemice mi rol yapıyor? Lütfen Kuzey Yıldızı dizisindeki Gökçe rolünde izlediğimiz Berfin Nilsu Aktaş hakkında gerçekçi ve samimi düşüncelerinizi aşağıya yazınız. Berfin Nilsu Aktaş sizce ilerde iyi bir oyuncu olur mu? Berfin Nilsu Aktaş Kuzey Yıldızı dizisindeki Gökçe karakteri ile başarılı buldunuz mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum