Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final yapmasın (Kampanya)

Show TV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Kuzey yıldızı dizisinin ani final kararının ardından izleyiciler şok oldu. Kuzey yıldızı dizisi bitmesin, final yapmasın gerekirse başka kanala transfer olsun gibi istek ve görüşleri sizler için detaylandırmak istiyoruz. Öncelikle Kuzey yıldızı dizisi 3 sezondur Show TV’de cumartesi günlerine renk katıyor ve başarılı reyting oranları ile zirvede yer alıyordu.Kuzey yıldızı bitmesin final yapmasın

Kuzey yıldızı dizisi bitmesinin final yapmasın

Kuzey yıldızı dizisinin daha 3-5 hafta öncesine kadar yüksek giden reyting oranları bir anda hızla düşmeye başladı. Önce TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi Kuzey yıldızı dizisini zirveden etti ve dizi ikinci sıraya düştü. Daha sonra ATV ekranlarında başlayan Kardeşlerim isimli dizi ise almış olduğu yüksek reytingler ile Kuzey yıldızı dizisinin izleyenlerini düşürmeye başladı. Ancak Kuzey yıldızı dizisinin bitmesi ya da final yapmasının asıl sebebi Gönül Dağı veya Kardeşlerim dizisinin yüksek reyting alması değil. Bize göre dizinin düşmesindeki en önemli faktör senaryonun gittikçe bozulması ve oyuncuların ve sahnelerin birbirini tekrar etmesi. Yani artık izleyici sıkıldı bunaldı ve yeni şeyler görmek istiyor. Kuzey yıldızı dizisini böyle eleştirdiğimize bakmayın siz, çünkü geçtiğimiz hafta 6 oranına yakın Total reyting aldı. Yani yaklaşık 6.000.000 kişiye yakın izleyici tarafından takip ediliyor. Böylesine sevilen bir dizinin bitmemesi final yapmaması için biz de boş durmak istemedik.

Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final yapmasın kampanyası

Öncelikle her ne kadar cumartesi günlerine yeni başlayan diziler nedeniyle Kuzey yıldızı dizisinin reytingleri düşmüş, bir hayli izleyici kaybetmiş olsa da hala almış olduğu reytingler ile büyük bir kitleyi peşinden sürüklüyor. Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final yapmasın istiyoruz çünkü diziyi takip edip cumartesi gününü renklendiren milyonlarca insan var. Bu nedenle Kuzey yıldızı dizisinin bitmemesi final yapmaması için bir kampanya oluşturduk. Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final olmasın istiyorsanız öncelikle aşağıya sıraladığımız maddelere uygulayalım; İşte kampanya:

1- Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final yapmasın kampanyası için öncelikle aşağıdaki yorum kısmına, Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final olmasın gerekirse başka kanalda devam etsin şeklinde yorum ve görüşlerinizi özgün ve samimi duygularla yazınız.
2- Daha sonra site yöneticisi tarafından yorumlar kontrol edip onaylandıktan sonra bu sayfayı sosyal medyada Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda paylaşarak çevremize, eşimize dostumuza Kuzey yıldızı dizisinin final yapmaması bitmemesi için oluşturulan bu kampanyayı duyuralım.
3- Bizlerde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen bu yorum ve görüşler belli sayıya ulaşınca Show TV ve yapımcı firma ile paylaşarak izleyicinin diziye nasıl sahip çıktığını gösterelim. Kısacası Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final olmasın gerekirse başka kanalda devam etsin konulu bu kampanya sizlerin de desteklerini bekliyoruz.

Kuzey yıldızı dizisi başka kanalda devam eder mi transfer olur mu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm final yapacak bitmesin60. Bölüm ile final yapması kesinleşen Kuzey yıldızı dizisinin reytingleri çok düşük olmadığı için başka bir kanala transfer olması gayet mümkün. Kanallar arasında benzer transfer görüşmeleri daha önce de yaşanmıştı. Bu nedenle Kuzey yıldızı dizisinin Show TV ile yollarını ayırmasının ardından başka bir kanal ile görüşme yapabileceğini ve transfer olabileceğini şimdiden belirtelim. Özellikle Star TV ve Kanal D gibi kanallar bu sezon bazı günler de hiç dizi yayınlayamadı. Bu nedenle Kuzey yıldızı gibi ciddi bir izleyiciye hitap eden ve milyonlarca izleyicisi olan bir diziyi transfer etmek isteyebilirler. Özellikle Star TV Kuzey yıldızı dizisi için oldukça istekli olduğu sosyal medyada yazılıp çizilmişti. Bakalım Kuzey yıldızı dizisi Star TV ya da başka bir kanala transfer olacak mı.

Kuzey yıldızı dizisinin bitecek final olacak haberleri ile ilgili sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Sizce Kuzey yıldızı dizisi final yapmalı mı yoksa devam mı etmeli yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Olur devam etsin baska bir gun olsun baska bir kanalda olsun gerekirse sabah yayinlansin ama bimesin nolur

Etiketler