Kuzey Yıldızı Bulut Kimdir? Yıldız’ın Kankası (Armağan Oğuz)

Bu konumuzda Kuzey Yıldızı dizisine yeni katılan oyunculardan birisi olan ve Yıldız’ın kankası rolü ile adından söz ettirecek olan Bulut karakteri hakkında bilgiler paylaşacağız. Merak edenler için Kuzey Yıldızı Bulut Kimdir? Yıldız’ın kankası hakkında bilgiler vererek Kuzey Yıldızı Bulut gerçek adı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilenleri sizlere resimleri ile birlikte yanıtlayacağız.

kuzey yildizi dizisi armagan oguz

Kuzey Yıldızı Bulut Kimdir? Yıldız’ın Kankası

Kuzey Yıldızı dizisinin 32. bölümüne dahil olan ve Yıldız’ın kankası Bulut karakteri ile diziye gelen yeni oyuncunun kim olduğu gerçek adına bilgilerine daha önce hangi dizilerde oynadığını sizlere yazacağız. Kuzey Yıldızı dizisinde Bulut karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Armağan Oğuz. Armağan Oğuz Kuzey Yıldızı dizisine Bulut karakterini canlandıracak ve Yıldız’ın kankası olarak diziye giriş yapacak. Haliyle Kuzey onu çok kıskanacak ve elinden ne geliyorsa Bulut’a yapmaya çalışacak. Şimdi kısaca Kuzey Yıldızı dizisindeki Bulut karakterine hayat veren Armağan Oğuz hakkında bilgiler verelim.

Kuzey Yildizi dizisi armagan oguz bulut kimdir

Armağan Oğuz kimdir? Kuzey Yıldızı Bulut

Kuzey Yıldızı dizisine Yıldız’ın kankası Bulut olarak giren ve Yıldız’a sarılarak herkesin dikkatini çeken Bulut karakteri Armağan Oğuz tarafından canlandırılıyor. Armağan Oğuz 1984 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Erkek Lisesinde okudu. Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Best Model Of Türkiye birincilik kazandı. 2008 yılında Best Model Of The Word ikincilik kazandı. Newyork’a yerleşen oyuncu Armağan Oğuz New York Film Academyde oyunculuk eğitimi aldı. American Hollwood Film Akademisi’nden mezun oldu. Almanca ve İngilizce bilmektedir.  Daha önce Dağ 2 ve Börü filmlerinde rol aldı. Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol aldı. Armağan Oğuz instagram hesabı https://www.instagram.com/armaganoguz/

Armağan Oğuz’un rol aldığı dizi filmler;
Dağ 2 sinema filmi,
Börü Sinema filmi,
Diriliş Ertuğrul dizisinde rol aldı. Not: Kuzey yıldızına Yeni Gelen Oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

armagan oguz kimdir

Yıldız‘ın kankası Bulut‘un gelişiyle Kuzey kıskançlık krizine girerken Yıldız bu durumdan istifade edecek. Ancak Kuzey Bulut’u göndermek için ona elinden geleni yapacak. Bakalım Yıldız’ın kankası olan Bulut karakteri dizide kaç bölüm kalacak. Armağan Oğuz’un paylaşımlarına bakarsak en az 3-4 bölüm dizide kalacak Bulut karakteri.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler