Kuzey Yıldızı 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Show TV ekranlarında cumartesi akşamları devam eden Kuzey yıldızı dizisi 2020/2021 sezonunda devam edecek mi yeni sezon ne zaman başlayacak gibi sorulara cevap vermek için bu konuyu oluşturduk. Sevilerek izlenen ve reyting oranları oldukça yüksek seyreden Kuzey yıldızı dizisi Show TV ekranlarında oldukça iyi bir çıkış yakaladı ve cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi oldu. Bu başarının ardından coronavirüs nedeni ile çekimleri duran dizinin akıbeti merak edilmeye başlandı.

Kuzey Yıldızı 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman?

Birçok dizide olduğu gibi Kuzey yıldızı dizisi de salgın hastalık nedeniyle çekimlerine ara vermek zorunda kaldı. Nisan ayının sonuna kadar hem 65 yaş üstü yasağı hem de 20 yaş altındaki gençlere yasak devam ettiği için dizinin çekilmesi de zora girdi. Bu nedenle cumartesi akşamları Show TV’de yayınlanan Kuzey yıldızı dizisinin yeniden ne zaman başlayacağı ve çekim setinin ne zaman kurulacağı merak ediliyor. Dizioyuncu.Com

Kuzey Yıldızı 2020-2021 sezonu olacak mı?

Kesinlikle olacak. Böylesine bir diziyi kim devam ettirmek istemez ki? Zaten cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi durumunda. Ayrıca Kuzey Yıldızı reklam gelirleri en yüksek olan dizilerden birisi. Bu nedenle Show tv en kısa sürede dizinin başlamasını istiyor. Bu arada 2020-2021 sezonu devam edecek diziler konumuzda da bu konuda detaylar bulunuyor.

Kuzey Yıldızı 2. Sezon 2020-2021 Başlama TarihiKuzey Yıldızı 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuzey yıldızı dizisi 2019-2020 sezonunda başlamış ve cumartesi günleri 9 hatta 10 oranındaki total reyting ile cumartesi gününün en çok izlenen dizisi olmuştu. Ordu ilimizde çekimlerine devam edilen Kuzey yıldızı dizisinin hem çekim mekanları hem de oyuncuların başarısı dizinin yüksek reytingler almasını sağladı. Hem yapımcı firma hem de Show TV oldukça memnundu. Ancak Corona virüs nedeniyle çekimler diğer birçok dizide olduğu gibi durdu. Dizinin çekimleri durunca 2020-2021 sezonunda Kuzey yıldızı devam edecek mi, yeni ikinci sezonda Kuzey yıldızı dizisi olacak mı yayınlanacak mı gibi sorular merak edilmeye başlandı.

Kuzey Yıldızı 2. Sezon ne zaman başlayacakKuzey Yıldızı 2020-2021 Yeni 2.Sezon Başlama Tarihi

Öncelikle reytingleri yüksek olan Kuzey yıldızı dizisinin kesinlikle devam edeceğini söyleyelim. Ülkemizdeki ve tüm dünyadaki coronavirüs vakaları sona erince dizinin çekimlerine yeniden başlanacak. Muhtemelen Kuzey yıldızı dizisi Eylül ayında ikinci sezonu ile yeniden ekrana gelecek. Zaten yaz sezonunda farklı dizilerin televizyonlarda oynaması bekleniyor. Kuzey yıldızı dizisi ise yeni sezonu bekleyecek ve yeni oyuncuların katılımı ile ikinci sezonda kaldığı yerden devam edecek.

Kuzey Yıldızı 2020-2021 sezonu olacak mıKuzey Yıldızı Yeni Sezon Eylül 2020’de

Kuzey yıldızı dizisinin yeni sezonda kadrosunu daha da güçlendirilmesi ve diziye dahil olan yeni oyuncularla çok daha güçlü bir şekilde ikinci sezonunda yine cumartesi günleri devam edeceğini söyleyebiliriz. Kuzey yıldızı İlk Aşk dizisi Show TV’de 2020 Eylül ayından itibaren devam edecek. 2020/2021 sezonunda Kuzey yıldızı dizisi yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşacak. Muhtemelen Kuzey Yıldızı dizisinin 2. sezon başlama tarihi 6 Eylül 2020 Cumartesi günü.

Kuzey Yıldızı Yeni Sezon Merak edilenler

Siz de merak ettiklerinizi ve Kuzey yıldızı dizisinin 2020-2021 sezonunda devam edip etmeyeceğini ve ne zaman başlayacağı konusunda sormak istediklerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Diziden beklentilerinizi ve yeni sezonda devam edecek olması hakkındaki fikirlerinizi bekliyoruz. Merak edenler için >>Kuzey Yıldızı Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? (Final Tarihi)

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Harika bir dizi vallahi!
    Yeni sezonun başlamasını bayağı merak ediyorum…
    Yıldız ablanın o özel, güzel & ilginç laflarını çok özledim…

Etiketler