Kuzey Yıldızı 2. Yeni Sezon Devam Ediyor mu? (2020-2021)

Bu konumuzda Kuzey Yıldızı 2. Yeni Sezon Devam Ediyor mu? (2020-2021) hakkında detaylar yazacağız. Show TV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Kuzey yıldızı dizisi almış olduğu başarılı reyting oranları ile kesinlikle 2. Sezon devam etmeye hak kazandı. Yeni sezonda Kuzey yıldızı ilk aşk cumartesi günleri yayınlanmaya devam edecek.

Kuzey Yıldızı 2. Yeni Sezon Devam Ediyor mu? (2020-2021)

Bildiğiniz üzere ülkemizde ve tüm dünyada görülen Corona virüs salgını nedeniyle dizi çekimleri yarıda kalmış ve birçok dizi erken sezon finali yaparak ekrana veda etmişti. Cumartesi akşamları Show TV’de yayınlanan Kuzey yıldızı dizisi 2. Sezon devam edecek mi yayınlanacak mı çok merak ediliyor. Çünkü ciddi bir izleyici kitlesi bulunuyor. Her hafta reytinglerde 1. olan dizi Show TV’nin almış olduğu kararla ikinci sezonda da devam edecek. 2020-2021 yeni sezonunda ekrana gelecek olan Kuzey yıldızı dizisi izleyicilerin gözdesi olmaya devam edecek.

Kuzey Yıldızı 2. Sezon 2020-2021 devam edecek miKuzey Yıldızı 2. Yeni Sezon Ne Zaman başlayacak? (2020-2021)

İkinci sezonda devam etme kararı alan Kuzey yıldızı dizisi yeni sezona ne zaman başlayacak en merak edilen sorunun. Kesin olmasa da tahmini bir cevap verebiliriz bu soruya. Genellikle diziler yeni sezona Eylül ayında başlıyor. Çok büyük bir aksilik olmazsa ve ülkemizdeki Corona virüs salgını tamamen sona erecek olursa Kuzey yıldızı 2020-2021 sezonuna Eylül ayında başlayacak. Genellikle okulların açıldığı hafta başlayan diziler hem öğrencilere hem de ailelerine hitap ediyor. Kuzey yıldızı dizisinin ikinci sezonu da muhtemelen Eylül 2020’de başlayacak.

Kuzey Yıldızı 2020-2021 sezonu olacak mıKuzey Yıldızı 2. Yeni Sezonda Diziye Yeni Oyuncular Gelecek mi?

Erken sezon finali yapan Kuzey yıldızı dizisi ikinci sezonuna daha güçlü hazırlanmak için yeni oyuncular transfer edecektir. Son olarak Kuzey için diziye gelen ancak amacına ulaşamayan Tülin karakterini canlandıran Burcu Binici diziye dahil olmuştu. Kuzey yıldızı dizisinin ikinci yeni sezonunda da diziye birçok oyuncunun dahil olacağını söyleyebiliriz. Yeni oyuncular hem diziye renk katıyor hem de izleyicinin sıkılmasını önlüyor. Kuzey yıldızı dizisine yeni gelen oyuncular konumuzda detayları görebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı 2020 Son Reytingleri Nasıldı?

Kuzey yıldızı dizisi 2020 yılına çok iyi başladı. Almış olduğu reytingler ile hem Show TV’nin yüzünü güldürdü hem de yapımcısına iyi kazandırdı. Reyting oranlarında 9-12 arası Total reyting alan dizi cumartesi günlerinin birincisi oldu. yeni sezonda da Kuzey yıldızı cumartesi günleri rakipsiz bir dizi olarak yoluna devam edecektir. Aynı gün yayınlanan Zümrüdüanka ve kalk gidelim gibi dizilerle yarışan son haftalarda da Kanal d’de başlayan hizmetçiler dizisi kuzey yıldızının eline su bile dökemez. Kuzey yıldızı dizisinin reytingleri gerçekten çok iyi umarız devam eder.

Kuzey Yıldızı 2. Yeni Sezon Devam Ediyor mu? (2020-2021) konumuz hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Sizce Kuzey yıldızı kaç sezon devam eder kaç bölüm yayınlandı yorumunuzu bekliyoruz. Kuzey Yıldızı 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Etiketler