Kusursuz Kiracı Neden Bitti Erken Final Yaptı?

28.09.2022
855

Kusursuz Kiracı Neden Bitti cevap konumuzda. Salı akşamları FOX TV’de yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisi final kararı aldı. Kusursuz kiracı neden bitti niçin final mi yapıyor sorularına hemen yanıt verelim. İlk haftalarda yüksek reyting oranları alsa da daha sonra yeni dizilerin başlamasıyla kusursuz kiracı izleyici kaybetti. Oranlar düşünce kanal zarar etmeye başladı. Bu nedenle kusursuz kiracı dizisi erken final kararı aldı.

Kusursuz Kiracı Neden Bitti final yaptı?

FOX TV’de salı akşamları yayınlanan MF yapımın yeni dizisi kusursuz kiracının ömrü kısa oldu. Başrollerinde Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar gibi oyuncuların yer aldığı kusursuz kiracı dizisi 6. bölümde final yaparak bitecek. Diziyi baştan beri takip edenler kusursuz kiracı neden bitti erken final yaptı diye merak ediyor hemen yanıt verelim.Kusursuz Kiracı Neden Bitti Erken Final Yaptı

1. Öncelikle kusursuz kiracı dizisinin senaryosu ilk bölümler için çekici olsa da sonraki bölümlerde tüm gizem çözüldü. Senaryonun nasıl gideceği izleyici tarafından belli olan diziler reyting kaybetmeye başlıyor. Kusursuz kiracı dizisi de ilk bölümler iyi reyting alsa da daha sonra senaryonun da az çok ortaya çıkmasıyla izleyici kaybetmeye başladı. Kısacası senaryosu gizemlerle dolu olmayan diziler hızla reyting kaybediyor. Bunun son örneği de kusursuz kiracı dizisi oldu. Ancak dizinin bitmesine asıl etki eden başka bir faktör daha var.

2. Salı akşamları yayınlanan kusursuz kiracı dizisinin reytinglerde hızla düşmesine etki eden en önemli faktör ben bu cihana sığmazam dizisinin başlaması oldu. Yaklaşık 8-9 oranında total reyting alan dizi diğer tüm dizileri olumsuz etkiledi. Geçtiğimiz yıl oldukça başarılı olan Üç Kız Kardeş ve Baba dizileri bu sezon 3-4 oranında total reytingi zor alır oldu. Kısacası kusursuz kiracı dizisinin yayınlandığı salı günü rekabet çok yüksek ve Atv diğer kanalları adeta silip süpürdü. Büyük bir izleyici kitlesini kaybeden kusursuz kiracı kanala daha fazla zarar ettirmemek için erken final yapmak zorunda kaldı.

3. Diğer taraftan oyuncu kadrosunun çok güçlü olmadığını da itiraf etmeliyiz. Serkay Tütüncü iyi bir oyuncu olabilir ama tek başına başrolü götürecek ve ciddi kitleleri peşinden sürükleyecek kadar da güçlü olmadığını gördük. Kısacası senaryonun kısa sürede açığa çıkması, oyuncular arasındaki kopukluk ve salı günleri başlayan yeni diziler kusursuz kiracı dizisinin erken final yapmasına neden oldu. 27 Eylül salı akşamı yayınlanan kusursuz kiracı dizisinin 5. bölümü 1.42 total reyting aldı. Zaten Fox TV genellikle 2 civarında dizilere final yaptırıyor. Daha fazla zarar etmek istemeyen Fox TV’yi anlayışla karşılıyoruz.

Daha başka nedenler de sayılabilir ancak şimdilik bu kadar yeterli. Sizce kusursuz kiracı dizisinin final kararı doğru mu devam etmesini ister miydiniz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Samimi görüşlerinizi yazdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

 1. Damla dedi ki:

  Bence final yapmamaları gerekiyordu çünkü gizemler biraz olsun ortaya çıktıktan sonra yinede izleyenler vardı diger dizilere göre daha hoş bir diziydi devam edip değişik senaryolar kurabilirlerdi hepimizin istedigi şey diziyi devam ettirmeleri

 2. Pelin zorlu dedi ki:

  Kesinlikle devam etmesini isterdim. Yayında bu kadar pespaye dizi varken böyle düzgün bir dizinin yayından kaldırılmasını üzüldüm. Ayrıca kadrosu hiç de kötü değildi. Üstelik yenik düştüğü dizinin adı bile türkçe gramerine uygun değilken. Foxun dizilerini diğer kanallarla aynı kefeye koymayın yazık olur. Reyting için diziyi kaldıracağınıza gününü değiştirseydiniz

 3. Ahmet Özdemir dedi ki:

  Sayısı az kaliteli keyifli dizilerden biriydi ama her kaliteli güzel iş gibi bizim genel izleyicimizin banalığına uymadı

 4. Ahmet Özdemir dedi ki:

  Sayısız kaliteli keyifli dizilerden biriydi ama her kaliteli güzel iş gibi bizim genel izleyicimizin banalığına uymadı

 5. Fatma Okçu dedi ki:

  Farklı bir diziydi ben oyuncuların güçlü olmadığı görüşüne de katılmıyorum.Bitmesini şaşkınlıkla karşıladım ve üzüldüm.

 6. a dedi ki:

  final almanyada çok üzücü karsilandi. bitmesini dilerdik

 7. Kezban dedi ki:

  Diğer kanallarda sanki bundan daha iyi yapımlar var.Nerede güzel bir dizi var onu bitiriyorsunuz.Foxun yapımlarının tamamı güzel,sadece günlerini ayarlayamadığınız zaman sıkıntı oluyor.Değişik bir senaryoydu.Bence biraz daha gidebilir.Üzüldüm.

  1. 😔😔 dedi ki:

   Dizi çok güzeldi konusu dikkat çekici standartların dışında final yapmasına üzüldüm

 8. Seçil dedi ki:

  Üzüldüm izliyordum değişik bir tarzı vardı

 9. Özlem dedi ki:

  Devam etsin

 10. Sevinc dedi ki:

  Üzüldüm erken final oluyor dizi çok guzeldi