Kusursuz Kiracı Komiser Burhan (Emin Günenç) Bilgileri

Kusursuz Kiracı Komiser Burhan karakterini yakından tanıtacağız. MF Yapım imzalı Kusursuz Kiracı dizisinin senaryosunu Nermin Yıldırım kaleme alacaktır. Kusursuz Kiracı dizisi Komiser Burhan karakteri de merak edildi. Bizlerde, Kusursuz Kiracı dizisi Komiser Burhan karakterini yakından tanıtacağız ve Kusursuz Kiracı dizisi Komiser Burhan karakteri kimdir? Kusursuz Kiracı dizisi Komiser Burhan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kusursuz Kiracı Dizisi Komiser Burhan Karakteri Kimdir?

Kusursuz Kiracı dizisi Burhan (Emin Günenç)Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kusursuz Kiracı dizisinde yer alan Komiser Burhan karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Kusursuz Kiracı dizisi Komiser Burhan karakterine ise daha önce Survivor yarışmasına katılan yakışıklı oyuncumuz Emin Günenç hayat verecektir.

Kusursuz Kiracı Dizisi Komiser Burhan Kimdir?

Kusursuz Kiracı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Komiser Burhan karakterine oyuncumuz Emin Günenç hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Emin Günenç’i yakından tanıtacağız ve Emin Günenç kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kusursuz Kiracı Komiser Burhan (Emin Günenç)

Emin Günenç Kimdir?

23 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emin Günenç, Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünden mezun olmuştur. Sekiz yaşında futbol oynamaya başlayan Emin Günenç, üniversiteye devam ettiği yıllarda oyunculuk eğitimi almıştır. Bir Annenin Günahı dizisi bittikten sonra, Survivor 2021’e katılan ve Gönüllüler takımında yer alan Emin Günenç, Survivor yarışması ile tanınır hale gelmiştir. Yakışıklı oyuncumuz kamera karşısına ise en son Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.

Emin Günenç Yer Aldığı Diziler

2022 Kusursuz Kiracı
2021 Kırmızı Oda
2020 Bir Annenin Günahı

Emin Günenç Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz Emin Günenç resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan isimlerden biridir. İnstagram da 120 gönderisi ve 203 bin takipçisi bulunan yakışıklı oyuncumuz Emin Günenç’in resmi İnstagram hesabı: @emingunenc

Emin Günenç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Emin Günenç’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Survivor yarışması ile ünlenen genç oyuncumuz Emin Günenç evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncumuz Emin Günenç’in hayatında bilinen biri yoktur.

Kusursuz Kiracı Komiser Burhan – Emin Günenç Kıyafetleri

Kusursuz Kiracı dizi kıyafetleri burada. Emin Günenç, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken isimlerden biridir. Emin Günenç, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, yakışıklı oyuncumuz Emin Günenç’in Kusursuz Kiracı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka -fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Kusursuz Kiracı Komiser Burhan karakterini ve Komiser Burhan karakterini canlandıran oyuncumuz Emin Günenç’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Kusursuz Kiracı Komiser Burhan (Emin Günenç) Bilgileri (1 Yorum)