Kusursuz Kiracı Kaç Bölüm Olacak Ne Zaman Bitecek?

02.09.2022
1.079

Fox Tv de başlayan Kusursuz Kiracı isimli yeni dizi Kaç Bölüm Olacak Ne Zaman Bitecek? cevap burada. Kusursuz Kiracı Dizisi ilk bölümüyle beğeni topladı. Kadrosu oldukça güçlü olan Kusursuz Kiracı dizisi ilk hafta aldığı 3.24 oranında izlenme reytingi ile gelecek bölümler için umutla başladı. Peki Kusursuz Kiracı dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek final yapacak?

Kusursuz Kiracı Dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Öncelikle dizilerin kaç bölüm süreceğini seyirci belirliyor. Kadrosu oldukça iyi olan Kusursuz Kiracı dizisinde Dilan Çiçek Deniz Mona, Serkay Tütüncü ise Yakup karakterine hayat veriyor. İlk bölüm reytingleri beklentilere paralel gelen dizide sonraki bölümler merak edilecek. Çünkü dizinin kaderini 2. bölümdeki oranlar belirliyor.Kusursuz Kiracı Kaç Bölüm Olacak

Mona ismindeki gazetecinin kaldığı kiralık evde yaşadığı heyecan dolu günleri konu edinen Kusursuz Kiracı daha ilk bölümden iyi reytingler aldı. Ancak dizinin gelecek haftalarda da aynı başarıyı devam ettirmesi gerekiyor. Çünkü yeni sezon dizileri salı günü Kusursuz Kiracı dizisini oldukça zorlayacak. Şöyle ki Ben Bu Dünyaya Sığmazam dizisi 2 hafta sonra başlayacak. Oldukça yüksek reytingler alacak görünen dizi Kusursuz Kiracıyı da olumsuz etkileyecek.

Kusursuz Kiracı Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak?

Kusursuz Kiracı dizisinin yapımcısı MF yapım ile Fox Tv arasında 12 bölümlük ön sözleşme yapıldı. Buna göre Kusursuz Kiracı dizisi en az 12 bölüm sürecek. Reytingler beklentilerin üstünde olursa dizinin devamı çekilecek. Aksi halde dizi 12. bölümde final yapacak bitecek. Ancak sezona yeni başlayan dizilerin alacağı izlenme oranları da diziye yön verecek.

Oyunculuk kalitesi oldukça yüksek olan Kusursuz Kiracı projesinde oyuncular harika bir iş çıkarmış. Böyle devam ederse sezon sonuna kadar dizi devam edecektir. Ancak yine de televizyon dizilerinin kaderini kesinlikle seyirci belirliyor. Kusursuz Kiracı dizisi kaçıncı hafta bitecek ne zamana kadar sürecek sorusuna da son karar izleyiciden gelecek.

Size göre Kusursuz Kiracı Kaç Bölüm sürmeli? Uzun süre devam etmesini ister misiniz? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Kusursuz Kiracı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri konumuza da göz atabilirsiniz. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. AŞAĞIDAKİ YORUM KUTUSUNA görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Semin Şipka dedi ki:

    Sezon sonuna kadar. Diğer dizilerden ilk olarak farkı