Kusursuz Kiracı Dizisi Suzi Kimdir? Deniz Cengiz

27.08.2022
1.033

Kusursuz Kiracı dizisi Suzi karakterini yakından tanıtacağız. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kusursuz Kiracı dizisinde yer alan Suzi karakteri merak edildi. Bizlerde, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Kusursuz Kiracı dizisinde Suzi karakterini yakından tanıtacağız. Kusursuz Kiracı dizisi Suzi karakteri kimdir? Fox Tv Kusursuz Kiracı dizisi Suzi karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kusursuz Kiracı Dizisi Suzi Karakteri Kimdir?

Kusursuz Kiracı Suzi kimdirFox da yayınlanacak olan Kusursuz Kiracı dizisinde yer alan Suzi karakteri, kocası gibi bir beyaz yakalı ve gösterişli, bakımlı bir kadındır. Kusursuz olmak için çabalayan ve her şeyi kontrol altına almak isteyen bir Suzi var. Zaten kocasını seven ve başka kadınlarla ilgilendiğini sezerse kıskanan biri olsa da aralarında öyle büyük bir kriz yoktur. Öyle ki kendisine asla benzemeyen küçük kardeşi Mert üniversiteyi okumak içim Suzi’lerin yanına gelmiştir ve Suzi kardeşine çok düşkündür.

Kusursuz Kiracı Dizisi Suzi Kimdir?

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Kusursuz Kiracı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Suzi karakterine oyuncumuz Deniz Cengiz hayat verecektir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Kusursuz Kiracı dizisinde Suzi karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Deniz Cengiz’de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için oyuncumuzu araştırdık ve Deniz Cengiz’i yakından tanıtacağız. Kusursuz Kiracı dizisi oyuncu kıyafetleri burada.

Deniz Cengiz

Kusursuz Kiracı Dizisi Suzi rolü Deniz Cengiz4 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Cengiz, Yeditepe Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Görümce filmiyle gecen ve YouTube ile instagram’da paylaştığı komedi içerikli skeçlerle Gülse Birsel’in dikkatini çeken Deniz Cengiz Jet Sosyete dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Jet Sosyete dizisiyle tanınan oyuncumuz 2017-2018 yıllarında Beyaz Show’da mizah yazarlığı yapanmıştır.

Deniz Cengiz Yer Aldığı Diziler

Kusursuz Kiracı (2022) Suzi Dinç
İçimizden Biri (2021) Hanım Gürler
Jet Sosyete (2018-2020) İlayda Çıkrıkçıoğlu

Deniz Cengiz Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Deniz Cengiz, resmi İnstagram hesabından özel hayatını, yer aldığı projeleri ve çektiği skeçleri paylaşmaktadır. İnstagram da 439 gönderisi ve 309 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Deniz Cengiz’in resmi İnstagram hesabı: @denizcengizz

Deniz Cengiz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kusursuz Kiracı dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Deniz Cengiz’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Deniz Cengiz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Deniz Cengiz’in basına yansıyan bir sevgilisi olmadığı için hayatında bilinen biri yoktur.

Kusursuz Kiracı Dizisi Suzi – Deniz Cengiz Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Deniz Cengiz’in giydiği kıyafetler de merak edilmekte. Bizlerde, Kusursuz Kiracı dizisi başladığı zaman oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Deniz Cengiz’in dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kusursuz Kiracı Suzi karakteri ile Suzi karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Deniz Cengiz’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.