Kusursuz Kiracı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Neresi?

02.04.2022
1.027

Kusursuz Kiracı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Neresi? Bu konumuzda sizlere detaylı olarak yazmaya çalışacağız. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da çekimlerine başlanan kusursuz kiracı bir apartman dairesindeki sıradışı olayları konu ediniyor. Kusursuz kiracı dizisinin çekimleri hangi mahallede hangi semtte yapılıyor İstanbul’un neresi gibi sorulara detaylı yanıt sayfamızda.

​Kusursuz Kiracı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesinde devam eden MF Yapım imzalı ‘Kusursuz Kiracı’ dizisinin çekimleri Beykoz’daki dizi film platosunda başladı. Eski kundura fabrikası olarak bilinen Beykoz dizi ve filmler için bir çekim platosu haline dönüştürüldü. Burada başlayan kusursuz kiracı dizisinin çekimleri bir süre sonra Balat ve Beşiktaş gibi ilçelerde de devam edecek. İstanbul’un farklı semtlerinde ve mahalleleri kusursuz kiracı dizisinde çekim alanı olarak kullanılacak.

Kusursuz Kiracı dizisi Nerede çekiliyorYönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Nermin Yıldırım’ın kaleme aldığı, başrolünü Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı ‘Kusursuz Kiracı‘ dizisinin nisan ayında başlayan çekimleri mayıs ayı boyunca devam edecek. Kusursuz kiracı dizisinin çekimlerinin yapıldığı Beykoz ilçesi ve Balat gibi semtler izleyicinin en çok merak edeceği yerler olacak.

Kusursuz Kiracı Dizisi Yuva Apartmanı Nerede?

Kusursuz Kiracı dizisinde Mona Yuva Apartmanı’na taşınır. İstanbul Balat ilçesinde bulunan bu apartman mimarisi itibariyle eski bir görünüme sahip.

Kusursuz kiracı dizisinin hikayesi bir apartmanda geçecek. Dizide Dilan Çiçek Deniz, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan, ‘Havadis’ adlı bir internet gazetesinde muhabirlik yapan Mona Ünkap karakterine hayat verecek. Kusursuz kiracı dizisinin Havadis karakterini anlatırken Marmara Üniversitesi’nde ve Üsküdar’da da çekimler yapılacak. Marmara Üniversitesi’nin Üsküdar’da bulunan kampüsünde yapılacak çekimlerde de izleyici kusursuz kiracı dizisi nerede çekiliyor diye sorabilir.

Kusursuz kiracı dizisinin bir diğer karakteri de Yakup Ortaç olacak. Yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü mezunu olan ve ‘Gerçekler’ adlı internet gazetesinde muhabir olarak çalışan Yakup Ortaç karakterini canlandıracak. Gerçekler.com sitesi var mı Yakup Ortaç kusursuz kiracı dizisinde nerede çalışıyor gibi merak edilenler de yine sayfamızda bulabilirsiniz.

Mayıs ayında yayında olması planlanan ve daha sonra yeni sezonda devam edeceği konuşulan, Kusursuz Kiracı yakında FOX’ta. Kusursuz kiracı dizisi çekimleri nerede yapılıyor hangi mekanlarda kusursuz kiracı dizisi çekiliyor sayfamızda bulabilirsiniz. Kusursuz kiracı dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir dizinin oyuncu kadrosuna kusursuz kiracı dizisi oyuncu kadrosu konumuz dan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?