Kusursuz Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe?

Blu TV için hazırlanan dizilerden bir tanesi olan Kusursuz dizisi de izleyicilerde merak uyandırdı. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Kusursuz dizisi hakkında merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin çekim yerleri oldu. Blu TV için özel olarak hazırlanan Kusursuz dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından detaylı bir şekilde sizlere bu konumuzda bahsedeceğiz. İşte Kusursuz dizisinin çekim yerleri ve çekim mekanları..Kusursuz Dizisi Nerede Çekiliyor

Kusursuz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrol oyunculuğunu Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yapacağı Blu TV’de yayınlanacak olan Kusursuz dizisinin oyuncuları birer birer belli olmaya devam ederken dizinin nerede çekildiği de oldukça merak edildi. Resmi siteler ve Blu TV tarafından kesin bir açıklama gelmezken pek çok dizi gibi Kusursuz dizisinin de İstanbul’da çekileceğini düşünmekteyiz.

Kusursuz Dizisi Çekim Yerleri

Kusursuz Dizisi Hangi İl ve İlçede ÇekiliyorBlu TV’de bu yıl yayınlanacak olan Kusursuz dizisi senaryosuna uygun olarak açık kapalı tek çok mekana yer verecektir. Dizide mahalle, sokak, cadde, ev ve işyeri gibi kavramlara yer verilecektir. Kusursuz dizisi çekim yerleri neresidir? sorusunun cevabı için bizi takipte kalmayı devam edebilirsiniz.

Kusursuz Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Kusursuz dizisinin hangi il ve ilçede çekileceği de izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Oyunculuk sektörünün beğenilen isimlerinden olan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın dizinin başrolünde yer alması izleyicilerde olan merakı daha da çok arttırdı. Pek çok dizi gibi Kusursuz dizisinin de İstanbul’da çekileceğini düşünmekteyiz. Ancak bu konu hakkında kesin bir açıklama gelmemiştir. Kusursuz dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? sorusunun yanıtını sizlerle paylaşacağız.

Kusursuz Dizisi Çekim Mekanları

Henüz hazırlıkları devam eden Kusursuz dizisi gizemini korumaya devam etmektedir. Kusursuz dizisinde kullanılan mekanlar hangileridir? Kusursuz dizisinde kullanılan çekim mekanları nerededir? Kusursuz dizisinin çekimleri nerede sürdürmektedir? Kusursuz dizisinde kullanılan çekim mekanlarının adresi nedir? gibi soruların yanıtını en kısa süre içerisinde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Blu TV’ye özel olarak hazırlanan Kusursuz dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından bahsetmek istedik. Sizlerin de Kusursuz dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi beklemekteyiz. Kusursuz dizisinin oyuncu kadrosu için Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (Blu TV) başlıklı konumuzda tıklayabilirsiniz.

Etiketler