Kuş Uçuşu Nazlı Kimdir? Aslı’nın Asistanı (Rüya Andaç)

26.11.2022
385
Kuş Uçuşu Nazlı Kimdir? Aslı’nın Asistanı (Rüya Andaç)

Kuş Uçuşu Nazlı kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Ay Yapım imzalı dizinin 2. sezon çekimleri 22 Kasım’da başlamıştır. Kuş Uçuşu dizisinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme almaktadır. İzleyiciler oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kuş Uçuşu Nazlı’yı da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Nazlı karakterini Rüya Andaç canlandıracaktır. Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu Kuş Uçuşu Nazlı kimdir? Nazlı karakterine hayat veren oyuncumuz Rüya Andaç’ı yakından tanıtacağız.

Kuş Uçuşu Nazlı Karakteri Kimdir?

Dijital platform Netflix’te izleyici karşısına çıkan Kuş Uçuşu dizisinin ilk sezonu büyük ilgi görmüştür. Nazlı karakteri de Kuş Uçuşu dizisine 2. sezonda katılan isimlerden biridir. Dizinin 2. sezonu Aslı için tam bir kabus olacaktır. Nazlı karakteri, dizinin başrol oyuncusu Miray Daner’in canlandırdığı Aslı karakterinin asistanıdır.  

Kuş Uçuşu Nazlı Kimdir?

Diziye 2. sezonda Aslı’nın asistanı olarak katılan Nazlı karakterini Rüya Andaç canlandıracaktır. Kuş Uçuşu dizisine yeni katılan Nazlı karakterine hayat veren Rüya Andaç sektörün yeni yüzlerinden biridir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kuş Uçuşu dizisinin sevenleri diziye yeni gelen oyuncumuz Rüya Andaç’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık ve oyuncumuz Rüya Adanç’ı yakından tanıtacağız.

Rüya Andaç

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Rüya Andaç Bahçeşehir Üniversitesi’den mezun olmuştur. Üniversitede oyunculuk eğitimi alan Rüya Andaç, Yasemin Özbütün menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Oyuncumuz sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Rüya Andaç, BKM Mutfak ekibinde yer almaktadır. Oyuncumuz Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır.

Rüya Andaç Yer Aldığı Diziler

2022 Kuş Uçuşu – Nazlı
2021-2022 Çok Güzel Hareketler Bunlar

Rüya Andaç Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz Rüya Andaç resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 32 gönderisi ve 2 binden fazla takipçisi bulunan genç oyuncumuz Rüya Andaç’ın resmi İnstagram hesabı: @ruyandac

Rüya Andaç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Kısacası henüz evli olmayan oyuncumuz Rüya Andaç’ın hayatında bilinen biri yoktur. ruya andac kus ucusu

Kuş Uçuşu Nazlı – Rüya Andaç Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Güzel oyuncumuz Rüya Andaç tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde Kuş Uçuşu dizisinin 2. sezonu başladığı zaman Rüya Andaç’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kuş Uçuşu Nazlı kimdir? Nazlı karakterine hayat veren oyuncumuz Rüya Andaç’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?