Kuş Uçuşu 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak (Yeni Oyuncular)

28.08.2022
2.330

Son dönemde Netflix platformunda ses getiren dizilerden biri olan Kuş Uçuşu 2. Sezon devam edecek. Bu haberimizde Kuş Uçuşu dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak, 2 sezon tarihi ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz. Kuş uçuşu son dönemde Netflix’te yayınlanan en iyi Türk dizilerinden birisi oldu. İşte dizi ile ilgili yeni bilgiler ve haberler.

Güncelleme: Yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu, senaristliğini Meriç Acemi’nin üstlendiği, başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin ikinci sezon çekimleri 14 Kasım itibariyle başlıyor. 9-12 hafta arası sürmesi planlanan çekimlerden kısa süre sonra 3. sezon için de sete çıkılacak. KUŞ UÇUŞU DİZİSİ 2. SEZON OYUNCULARI konumuzu ziyaret ediniz. 

Kuş Uçuşu dizisi 2. Sezon başlama tarihi

Kuş Uçuşu 2. Sezon ne zaman başlayacak?

Netflix platformunun en popüler Türk dizilerinden birisi kuş uçuşu oldu. Başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol gibi oyuncuların yer aldığı kuş uçuşu ilk sezonu oldukça yüksek izlenme oranları aldı. Bu nedenle dizinin 2. sezonu da kesinleşti. Yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu, senaryosunu ise Meriç Acemi’nin yazdığı Kuş Uçuşu 2. sezon çekimlerine eylül ayında başlayacak. Kuş uçuşu dizisi 2. sezonuyla Kasım ayında Netflix’te yayınlanacak. Kuş Uçuşu Dizi Kıyafetleri

Kuş uçuşu Netflix’te en çok izlenen Türk dizilerinden oldu

Kuş Uçuşu dizisi 2. Sezon Ne Zaman BaşlayacakBildiğiniz üzere netflix platformunda birçok ülkeden diziler yer alıyor. 2022 yılında yayınlanmaya başlayan dizilerden olan kuş uçuşu oldukça iyi bir hikayeyi izleyiciye aktardı. İki farklı kadın ve iki farklı kuşağın oldukça etkileyici hikayesini izleyiciye aktaran kuş uçuşu oldukça beğeni topladı. 2. sezonda da izleyici ile buluşacak olan kuş uçuşu dizisine yeni oyuncular da dahil olacak. Daha çok izleyici toplayarak 3. sezon için de onay alması beklenen kuş uçuşu dizisinin en yüksek reytingli Türk dizilerinden biri olduğu kesin.

Birce Akalay ve Miray Daner Kuş uçuşuyla adeta uçtu

İzlenme oranlarına bakılacak olursa kuş uçuşu dizisi adeta yaz aylarına damga vurdu. Bu nedenle Netflix hemen harekete geçerek kuş uçuşunun 2. sezon hazırlıklarına başladı. Kadroya yeni katılacak oyuncularla kuş uçuşu dizisi ekim ayında Netflix’te yayınlanacak. Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un başrolleri paylaştığı kuş uçuşu 2. sezonunda beğeni toplayabilecek mi? Kuş uçuşu 2. sezonu ile ilgili yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.