Kuruluş Osman Yeni 2.Sezon Ayrılan Çıkan Oyuncular

1 Yorum 107 kez izlendi

Bu konumuz Kuruluş Osman dizisi Yeni 2. Sezonda Ayrılan Çıkan Oyuncular hakkında olacaktır. Kuruluş Osman dizisi ilk sezonu ile atv ekranlarında çarşamba günleri yayınlandı ve oldukça başarılı bir seyir izledi. 18 oranına yaklaşan Total reyting ile ciddi bir izlenmeye ulaşan Burak Özçivit ve Özge Törer gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı Kuruluş Osman dizisinden ayrılan çıkan oyuncuları bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Kuruluş Osman Yeni 2.Sezon Ayrılan Çıkan Oyuncular 2020-2021

Kuruluş Osman dizisi birçok oyuncunun giriş ve çıkış yaptığı bir diziye dönüştü. Sabit bir oyuncu kadrosu dizi oldukça sıkıcı hale getireceği için dizinin konseptine uygun olarak sürekli yeni oyuncular diziye dahil olurken bazı oyuncularda diziden ayrılıyor. Genellikle de ölerek çıkıyor. Biz de Kuruluş Osman dizisinin merak edenler için 2. sezonda diziden çıkacak ayrılacak kadroya veda edecek oyuncuları bu sayfada sizlere duyurmak istedik. İşte Kuruluş Osman Yeni 2.Sezon Ayrılan Çıkan Oyuncular listesi:

kurulus Osman dizisi Helen yeni sezonda neden yok

Ayşen Gürler- Helen

Kuruluş Osman dizisinde Helen rolünü canlandıran Ayşen Gürler yeni sezonda dizi de rol almayacak. Senaryo gereği yeni sezonda yer almayan Ayşen Gürler yeni sezon için yeni dizilerle görüşebilir. Ayşen Gürler daha önce program sunuculuğu da yapmıştır.

seda yildiz kurulus osman edebali ayrildi Seda Yıldız- Edebalı

Kuruluş Osman dizisinde Edebalı karakterini canlandıran Seda Yıldız yeni sezonda yer almayacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu çok başarılı bir performans sergilemişti. Seda Yıldız yeni sezonda hangi projede yer alacağı şimdilik belli değil.

Çağkan Çulha – Bahadır

Kuruluş Osman dizisinde Bahadır karakterine başarıyla hayat veren oyuncu Çağkan Çulha diziden yeni sezonda ayrıldı. Dündar beyin oğlu olan Bahadır Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosunda 2. sezonda ayrıldı.Kurulus Osman Bahadir diziden ayrildi

Mehmet Sabri Arafatoğlu – Demirci Bey

Mehmet Sabri Arafatoğlu Kuruluş Osman dizisinde Demirci bey karakterine hayat veriyordu. Mehmet Sabri Arafatoğlu diziden birinci sezon sonunda ayrıldı. Demirci bey çok önemli bir karakter olmasa da yinede beğenilen bir oyuncuydu. Mehmet Sabri Arafatoğlu’nun canlandırdığı Demirci bey 2. sezon Kuruluş Osman dizisi kadrosunda olmayacak.Kurulus Osman Mehmet Sabri Arafatoglu Demirci Bey diziden ayrildi

Fatih Osmanlı – Sencer Alp

Kuruluş Osman dizisinde Sencer Alp karakterine hayat veren Fatih Osmanlı diziden ayrıldı. Rolü bittiği için diziden ayrılan oyuncu önemli bir karakteri oynuyordu. Kuruluş Osman dizisinde Sencer Alp olarak sevilen bir isim olan Fatih Osmanlı diziden 2. sezon başında çıktı. Bu ayrılık sonrası sevenleri onu dizide göremeyince merak edeceklerdir.Kurulus Osman Sencer Alp Fatih Osmanli diziden cikti

Alma Terziç – Sofia

Kuruluş Osman dizisinde kötü karakterlerin başında gelen Sofia karakteri dizinin sezon finalinde Osman Bey tarafından öldürülecek. Sofia böylelikle Osman bey’e kurduğu kirli oyunları ve planları artık kuramayacak. Kuruluş Osman dizisinde Alma Terziç canlandırmış olduğu Sofia karakteri böylelikle diziye veda eden ilk önemli oyuncu oldu. Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezonunda Sofia karakteri dizide yer almayacak. Alma Terziç muhtemelen başka bir dizide oynayacak.kurulus osman sofia kimdir_1

kurulus osman balgay diziden cikti_1

 Yurdaer Okur – Balgay

Yurdaer Okur Kuruluş Osman dizisinde Balgay karakterini canlandırıyordu. Bir Moğol komutanı canlandıran ve Anadolu’dan sorumlu Moğol kuvvetlerinin lideri olan Balgay oldukça hırslı kuvvetli ve acımasız bir komutan idi. Kuruluş Osman dizisinde Balgay karakterine hayat veren Yurdaer Okur dizinin ilk sezonunda ayrılan oyuncular arasında yer alıyor. Kuruluş Osman dizisinde Balgay karakteri 2. Sezonda yer almayacak.

kurulus osman dizisi aygul hatun neden cikti_1

 Buse Arslan- Aygül hanım

Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat veren Buse Arslan dizinin sezon finalinde ayrılan oyunculardan birisi oldu. Kuruluş Osman sezon finalinde Aygül hanım karakterine hayat veren ve dizide Dündar’ın kızı olan ve Hazal Hatun’un üvey kızı, Zöhre’nin kızı olan Aygül diziden ayrıldı.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler