Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir? Tarihte Var Mı? (Zeynep Tuğçe Bayat)

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan Kuruluş Osman her hafta ATV’de yerini almaya devam ederken dizi kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Dizide yer alan Targun Hatun karakteri de izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Bizler de bu konumuzda Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir? Tarihte Var Mı? gibi soruların yanıtını vereceğiz.Kuruluş Osman Dizisi Targun hatun

Kuruluş Osman Targun Hatun Karakteri

18 Kasım Çarşamba akşamı 34. bölümden itibaren dizide yer alacak olan Targun Hatun pek çok kişinin dikkatini çekti. Namlı bir Peçenek beyinin kızıdır. Babası Nikola’nın elinde esirdir. Babasını Nikola’dan kurtarmak için Nikola ile iş birliği yapar. Nikola’nın emri ile Osman Bey’e tuzak hazırlarlar. Targun Hatun’u tutsak gibi gösterirler ve Osman Bey gelerek onu kurtarır ve Osman Bey onu  koruması altına alır. Atla beraber girişi yaptıklarında Bala Hatun onu oldukça kıskanır. Beyinin ricası ile yarasını sarar ve iyileştirir. Osman Bey ise yengesinde onu gözetlemesini  ister. Bakalım Targun Hatun planında başarılı olacak mı?Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir

Kuruluş Osman Targun Hatun Tarihte Var Mı?

Gerçek tarihte Peçenek beye rastlamış olmamıza rağmen kızına ulaşamadık. Dizide yer alan Targun Hatun tamamen dizi senaryosunda hayal ürünü olan bir kişiliktir. Gerçek Osmanlı tarihinde Targun hatun isimli birisi bulunmamaktadır. Targun hatun diziye tamamen heyecan katmak amacı ile senaryo gereği katılmış ve amacında da oldukça başarılı olmuştur.

Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir?

Kuruluş OsmanTargun Hatun Tarihte Var MıKuruluş Osman dizisinde sert duruşunun yanında güzelliği ve kişiliği ile oldukça merak edilen Targun hatun diziye girişi ile oldukça merak uyandırdı. Targun Hatun‘un esir altına alınmasından Osman Bey’in kurtaracağına kadar Nikola’nın planı olan bu olaylar diziye don derece heyecan katmıştır. Diziye hızlı ve güzel bir giriş yapan Targun Hatun karakterine ise güzel ve başarılı oyuncumuz Zeynep Tuğçe Bayat hayat vermektedir.

Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir? Tarihte Var Mı? gibi soruların yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında sorularına ve merak ettiklerine yanıt verebiliriz. Soru, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunmakta olan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Targun Hatun ve ona hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat hakkında detaylı bilgilere ise Kuruluş Osman Dizisi Peçenek Beyin Kızı Kimdir? başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler