Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi?

12.02.2021
536

ATV’de yayın hayatına başarılı bir şekilde devam etmekte olan Kuruluş Osman dizisi heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam ederken, dizi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye ve oyuncu ayrılıklarına yer vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde diziden ayrılan karakterlerden bir tanesi de Targun Hatun karakteri oldu. Targun Hatunun diziden ayrıldığını gören izleyiciler karakterin ayrılığının nedenini merak etti. Bizde sizlerle bu konumuzda Targun Hatunun diziden neden ayrıldığını sizlerle paylaşacağız.Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı?

Kuruluş Osman dizisine Targun Hatun karakteri, 34. bölüm ile dahil olmuştu. Diziye konuk oyuncu olarak dahil olduğunu bildiğimiz Targun Hatun’un diziden ayrılacağı zaten kaçınılmaz bir durumdu. 46. bölümde Bala Hatun’u öldürmek istedi ve Göktuğ’da Bala Hatun’u kurtarmak için savaştı. Tartışmanın sonucunda Osman Bey ve Malhun Hatun gelerek ikiliyi kurtararak Targun Hatunu öldürdüler. Targun Hatun diziye ölümü ile veda etti.

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Neden Çıktı?

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Neden Çıktı?Kurgu ve tarih türünde olan Kuruluş Osman dizisine Targun Hatun ölümü ile diziye veda etti. Diziye zaten konuk oyuncu olarak dahil olan Targun Hatun karakterinin diziden ayrılacağını zaten biliyorduk. Kuruluş Osman dizisinden Targun Hatun karakterinin ayrılmasının tek nedeni senaryodaki rolünün bitmiş olmasıdır.

Kuruluş Osman Targun Hatun Geri Gelecek Mi?

Kuruluş Osman dizisine ölümü ile veda eden Targun hatun karakterinin diziye tekrar geleceğini düşünmüyoruz. Çünkü bazı istisnalar dışında diziye ölümü ile veda eden karakterlerden tekrar gelmezler. Targun Hatun karakteri de diziden kesin olarak ayrılmıştır ve diziye tekrar gelmeyecektir. Kuruluş Osman Targun Hatun Geri Gelecek Mi

Kuruluş Osman Targun Hatun Karakteri

Targun Hatun karakteri Peçenek beyinin kızıdır. Babası Nikola’nın elinde esir olduğu için Nikola’nın her istediğini yapar. Nikola, Targun Hatun’u Osman Bey ile uğraşması için kullanmıştır. Bir oyun hazırlamış ve Osman Bey’İn onu kurtarmasını sağlamıştır. Bu sayede Osman Bey’in obasına girmeyi başarmıştır. Bala Hatun Targun Hatun’u oldukça kıskanır.

Bu konumuzda da sizlere Kuruluş Osman dizisinden Targun Hatun karakterinin neden ayrıldığı hakkındaki bilgileri paylaştık. Sizlerin de Targun Hatun ve konu hakkındaki görüş, yorum ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Ayrıca Kuruluş Osman dizisine yeni dahil olan oyuncularımızı incelemek adına da  Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..