Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

02.05.2023
80

Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp öldü mü? Diziden çıktı mı, ayrıldı mı? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı Kuruluş Osman dizisi çarşamba günleri yayınlanmaktadır. Kuruluş Osman dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Seyirciler Şeyh Edebali ve Turgut Alp’in ölüp ölmediğini de merak etti. Bizlerde bu içeriğimizde Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp’in ölüp ölmediğini sizlerle paylaşacağız.

Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp Öldü Mü?

Atv’de yayınlanan Kuruluş Osman, çarşamba gününün en çok izlenen dizisidir. Kuruluş Osman dizisine 2. bölümde dahil olan Şeyh Edebali, 27. bölümde diziden ayrılmıştı. Ancak Şeyh Edebali 45. bölümde diziye tekrar katılmıştır. Prenses Mari’nin kocası Turgut Alp ise diziye 65. Bölümde katılmıştır. Şeyh Edebali ve Turgut Alp Kuruluş Osman dizisinin ana karakterleri arasındadır. Turgut Alp, ölecektir. Ancak Şeyh Edebali’nin ölüp ölmeyeceğini önümüzdeki bölüm belli olacaktır. Kuruluş Osman Dizisi 5. Sezon Ayrılan Oyuncular (2023-2024):

Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp Diziden Çıktı Mı?

Kuruluş Osman Şeyh Edebali neden yok diziden çıktı ayrıldı mıBozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisinde yer alan Şeyh Edebali ve Turgut Alp önemli karakterler arasındadır. En çok izlenen diziler arasında yer alan Kuruluş Osman’ın sevenleri Şeyh Edebali ve Turgut Alp’in diziden çıkıp çıkmadığını da merak etti. Şeyh Edebali, daha öncede dizinin kadrosundan çıkmış ancak daha sonra tekrar katılmıştır. Atv’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisinin önemli karakterinden olan Şeyh Edebali ve Turgut Alp önümüzdeki bölümde diziden çıkacaktır.

Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp Diziden Neden Ayrıldı?

Haftalık reytinglere bakıldığında da zirvede yer alan Kuruluş Osman dizisi, Şeyh Edebali ve Turgut Alp karakterleri yukarıda da belirtildiğimiz gibi diziden çıkmıştır. Seyirciler bu ayrılığın nedenini de merak etti. Fakat bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. Şeyh Edebali ve Turgut Alp diziden hikayeleri bittiği için ayrılmıştır. Yani Şeyh Edebali karakterini canlandıran oyuncumuz Seda Yıldız ve Turgut Alp’e hayat veren Rüzgar Aksoy diziye senaryo gereği veda edecektir.Kuruluş Osman Turgut Alp öldü mü neden yok diziden ayrıldı mı

Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp Geri Gelecek Mi?

Şeyh Edebali karakterini canlandıran Seda Yıldız, 27. bölümde Kuruluş Osman’dan ayrılmıştır. Fakat Şeyh Edebali karakteri 45. bölümde diziye tekrar dahil olmuştur. Bu nedenle de Şeyh Edebali karakterinin önümüzdeki günlerde, diziye tekrar katılması gibi bir ihtimal vardır. Fakat, Turgut Alp karakterini canlandıran oyuncumuz Rüzgar Aksoy ölerek diziye veda edecektir. Bundan dolayı Turgut Alp’in tekrar diziye gelmesi gibi bir ihtimal yoktur. Şeyh Edebali’nin geri gelip gelmeyeceği dizinin hikayesine bağlıdır.

Kuruluş Osman Şeyh Edebali ve Turgut Alp’in ölüp ölmediğini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Zafer dedi ki:

    Turgut alp kaçıncı bölümde diziden ayrılacak

  2. Anonim dedi ki:

    Olmanın eşlerine ne olacak