Kuruluş Osman Selvi Hatun Öldü mü diziden ayrıldı mı neden çıktı?

01.06.2022
1.218

Kuruluş Osman Selvi Hatun öldü mü? Kuruluş Osman Selvi Hatun diziden çıktı mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisinin ana karakterlerinden biri olan Selvi Hatun karakterinin ölüp ölmediği de merak edildi. Bizlerde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisinde yer alan Selvi Hatun’un ölüp ölmediğini sizlerle paylaşacağız. Kuruluş Osman dizisinden ayrılan oyuncular

Kuruluş Osman Dizisi Selvi Hatun Öldü Mü?

Senaryosunu Mehmet Bozdağın kaleme aldığı Kuruluş Osman dizisinin ana karakterlerinden biri olan Selvi Hatun karakterinin ölüp ölmediği de merak edildi. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Metin Günay yönetmenliğinde çekilen ve çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olan Kuruluş Osman dizisinde yer alan Selvi Hatun karakteri bu akşam yayınlanan bölümde ölecektir.Kurulus Osman Selvi hatun oldu mu diziden cikti mi

Kuruluş Osman Selvi Hatun Diziden Çıktı Mı?

20 Kasım 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı günden beri zirvede yer alan Kuruluş Osman dizisinde yer alan Selvi Hatun karakteri diziye 85. bölümde katılmıştır. Sonradan katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Selvi Hatun’un diziden çıkıp çıkmadı da merak edildi. Selvi Hatun karakterini canlandıran oyuncumuz Zehra Yılmaz Kuruluş Osman dizisinden ayrılmıştır.

Kuruluş Osman Selvi Hatun Diziden Neden Çıktı?

Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisine 85. bölümde katlılan ve Malhun Hatun’un kuzeni olan Selvi Hatun Barkın Bey’in eşidir. Niye sonradan katılmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken bir karakter olan Selvi Patron yukarıda belirttiğimiz gibi ölecek ve diziden ayrılacaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizini sevenleri tarafından Selvi Hatun’un neden ayrıldığı da merak edildi. Selvi Hatun, Kuruluş Osman dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır.

Kuruluş Osman Dizisi Selvi Hatun Geri Gelecek Mi?

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman dizisinden 96. bölümde ayrılacak olan Selvi Hatun’un diziye geri gelip gelmeyeceği de merak edilden konulardan biridir. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Kuruluş Osman dizisine yer alan Selvi Hatun karakteri 96. bölümde ölecek ve diziye bu şekilde veda edecektir. Ölen birinin geri katılması gibi bir ihtimali olmadığı için Selvi Hatun karakteri de bu akşam yayınlanacak olan bölümle son kez izleyici karşısına çıkacaktır.

Kuruluş Osman Selvi Hatun öldü mü? Kuruluş Osman Selvi Hatun diziden çıktı mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.