Kuruluş Osman Selcan Hatun Neden Yok? Diziye Geri Dönecek Mi?

Kuruluş Osman Selcan Hatun Neden Yok? Diziye Geri Dönecek Mi? Kuruluş Osman dizisi yeni bölümünde dizide önemli bir karakter olan Selcan Hatun’ u görmeyeceksiniz. Çünkü Selcan Hatun bir süreliğine Kuruluş Osman dizisine ara verdi. Selcan Hatun Kuruluş Osman’dan neden ayrıldı? Selcan Hatun Kuruluş Osman’a geri dönecek mi? Didem Balçın Kuruluş Osman dizisine ne zaman geri döner? Bilgileri konumuzun devamında sizlerle…

selcan hatun kurulus osmandan neden ayrildi

Kuruluş Osman Dizisi Selcan Hatun Neden Yok, Neden Çıktı Ayrıldı?

Çarşamba akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisi reyting rekorları kırıyor. Senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın yazdığı Kuruluş Osman dizisinin yönetmenliğini de Metin Günay üstleniyor. Kuruluş Osman dizisi kadrosuna zaman zaman yeni oyuncular dahil olurken bazı oyuncularda kadrodan ayrılıyor. Bizde bu konumuzda Kuruluş Osman dizisinden bir süreliğine ayrılan Didem Balçın hakkında bilgi vereceğiz.

Kurulus Osman selcen hatun ne zaman geri donecek

Didem Balçın Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun rolünü canlandırıyor. Selcan Hatun obanın önemli isimlerinden birisi. Ancak Didem Balçın’ın Kuruluş Osman dizisinden ayrılmasının sebebi diğer oyuncular gibi değil. Mucizesine bebeğine kavuşmak için bir süreliğine dizi setinden uzak kalması gerekiyor. Didem Balçın Kuruluş Osman dizisinde hamilelik sebebiyle ayrılıyor. Artık bebeğinin doğmasına kısa bir süre kaldı ve kendisine bebeğine zaman ayırmak için setten ayrı kalacak.

didem balcin kurulus osmandan bebegi icin ayrildi

Didem Balçın Selcan Hatun Kuruluş Osman Dizisine Geri Dönecek Mi? Ne Zaman?

Didem Balçın hamileliğin son zamanları olduğu için Kuruluş Osman dizisinden ayrıldı. Sosyal medya hesabından senaristlerden, yönetmene, yapım şirketine, oyunculara ve kamera arkası tüm ekibe teşekkür ederek diziden bir süreliğine ayırdığını duyurdu. Bu da demek oluyor ki Didem Balçın bir süre sonra Kuruluş Osman dizisi setine geri dönecek. Didem Balçın bebeğini kucağına aldıktan sonra sete ne zaman döneceği belli olur. Şimdilik dönüş tarihi ile ilgili bir açıklama yapmak yanlış olur.

kurulus osman dizisi selcan hatun diziye veda etti

Kuruluş Osman Selcan Hatun Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun Süleyman Şah’ın oğlu Gündoğdu’nun eşini canlandırmıştı. Gündoğdu aynı zamanda Ertuğrul Gazi’nin abisidir. Bu yüzden Selcan Hatun Osman Gazi’nin yengesidir. Osman Gazi Selcan Hatun’u annesi kadar sevmektedir. Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun rolünü canlandıran oyuncu Didem Balçın. Didem Balçın 1982 tarihinde Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.Çakallarla Dans, Oflu Hocanın Şifresi, Sümela’nın Şifresi, Meleklerin Aşkı, Kuruluş Osman dizi filmlerinde rol aldı. Didem Balçın instagram hesabı https://www.instagram.com/didembalcin/

Etiketler