Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kimdir? Gerçek Tarihte Var mı?

Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kimdir konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Kuruluş Osman dizisine her hafta yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle ara verilen sette yeni bir oyuncu daha olacak yeni bölümlerde. Kuruluş Osman dizisine katılan yeni oyuncu Adelfa karakteri oldu. Kuruluş Osman dizisinde Prenses olan Adelfa isimli oyuncu Kimdir? Gerçek Tarihte Prenses Adelfa diye birisi Var mı? bu konuda detayları paylaşacağız.

Kuruluş Osman dizisi Prenses AdelfaKuruluş Osman Prenses Adelfa Kimdir?

Prenses Adelfa Kuruluş Osman dizisine katılan son oyuncu oldu. Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Hazal Adıyaman. Daha önce bir çok dizide oynayan Hazal Adıyaman Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa rolünde oynayacak ve oldukça merak edilecek bir isim olacak. Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa ile Mohol valisi olan Geyhatu’nun evlendirilmek istemesiyle diziyi izleyenler oldukça merak etti Adelfa kimdir diye.

Kuruluş Osman Adelfa gerçek adıPrenses Adelfa’nın gerçek tarihte olup olmadığını ve neden Moğol komutan ile evlendirildiğini merak eden Kuruluş Osman seyircileri gerçek tarihte Adelfa’nın olup olmadığını merak etti. Biz de Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa karakterini oynayan Hazal Adıyaman hakkında kısa bilgiler özetleyelim istedik:  Prenses Adelfa gerçek tarihte var mıdır?

Kuruluş Osmandaki Prenses Adelfa gerçek adıKuruluş Osman Prenses Adelfa rolü HAZAL ADIYAMAN:

Hazal Adıyaman Kimdir? 22 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da doğan dizi oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerinden sonra Hazal Adıyaman ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır. Daha sonra Kalbimdeki Deniz, Bir Yusuf Masalı, Aşkın Bedeli ve Hanım Köylü gibi dizilerinde rol alan Hazal Adıyaman son olarak geçtiğimiz sezon Fox Tv de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Derin karakterini oynamıştır.  Hazal Adıyaman son olarak Kuruluş Osman dizisine katılmış ve dizide Prenses Adelfa karakterini oynamıştır. Hazal Adıyaman 1.67 metre boyunda, 53 kilo ve Yay burcudur.

Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kimdir

Kuruluş Osman dizisi Prenses Adelfa rolü Gerçek Tarihte Var mı?

ATV ekranlarında yayınlanan BOZDAĞ FİLM imzalı KURULUŞ OSMAN’ın oyuncu kadrosuna “Prenses Adelfa” karakteriyle HAZAL ADIYAMAN dahil oldu. Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa ve Moğol valisi Geyhatu arasındaki evlilik Türk obası için bir tehdit oluşturmuştur. Bunun farkında olan ihtiyar heyeti Osman beye bir görev verir ve bu evliliğe engel olmasını ister. Osman’ın Bizans ve Moğol ittifakını sağlayacak olan bu evliliğe mani olmak için prenses Adelfa’yı kesinlikle kaçırması gerekiyor.

Kuruluş Osman dizisindeki Adelfa rolü karakteriKuruluş Osman’da Prenses Adelfa’nın Konya’ya ulaşmasını engellemek içi yola çıkan Osman bey hayatı pahasına Moğol valisi Geyhatu ile evlenmek istemeyen Prenses Adelfa’yı Moğol casuslarından kurtarmak için elinden geleni yapar. Kuruluş Osman’da geçen Prenses Adelfa adını aradık ama gerçek tarihte bulamadık.

Kuruluş Osman Prenses Adelfa hakkında video tanıtım:

Sizler de Kuruluş Osman dizisindeki Prenses Adelfa Kimdir? Gerçek Tarihte Var mı? konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Merak edenler için Kuruluş Osman final haberi burada >> Kuruluş Osman Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Etiketler