Kuruluş Osman Alçiçek Öktem’in Kızı Aktemur’un Sevdiği Kız (Miray Akay)

06.09.2022
2.379

Kuruluş Osman dizisi Alçiçek rolündeki Öktem’in kızını yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Alçiçek, Öktem’in kızı da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Alçiçek rolündeki oyuncumuzu yakından tanıtacağız.

Kuruluş Osman Dizisi Alçiçek Öktem’in Kızı Kimdir?

Senaryosunu Mehmet Bozdağın kaleme aldığı Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Alçiçek aynı zamanda Aktemur’un da sevdiği kızdır. Kuruluş Osman dizisinin ilerleyen bölümlerinde Aktemur’la yakınlaşacak olan Alçiçek rolünü oyuncumuz Miray Akay canlandıracaktır.Kuruluş Osman Aktemur'un sevdiği kız yeni gelen

Kuruluş Osman Dizisi Alçiçek’i Kim Canlandıracak?

Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Alçiçek rolüne güzel oyuncumuz Miray Akay hayat verecektir. Bizlerde Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Miray Akay’ı yakından tanıtacağız ve Miray Akay kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Miray Akay Kimdir?

17 Temmuz 2000 tarihinde Ukrayna’da dünyaya gelen Miray Akay, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olmuştur. Üç yaşında çeşitli reklam ve kliplerde oynayarak oyunculuğa başlayan Miray Akay, 2010 yılında Bitmeyen Şarkı dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Dayan Yüreğim, Güneşin Kızları, Kelebeğin Rüyası, Benim Adım Gültepe, Bizim Hikaye gibi başarılı projelerde de yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Ah Nerede dizisiyle geçmiştir. kurulus osman miray akay ilcicek hatun

Miray Akay Yer Aldığı Diziler

2010 Bitmeyen Şarkı
2013 20 Dakika – Duru Halaskar
2014 Benim Adım Gültepe – Gülten
2015-2016 Güneşin Kızları – Peri
2017 Dayan Yüreğim – Nazlı
2018 Bizim Hikaye – Zeynep Elibol
2010 Limit
2020-2021 Zümrüdüanka – Meliha Kuloğlu
2021-2022 Kıbrıs: Zafere Doğru – Pembe Dereli
2022 Ah Nerede – Seray
2022 Kuruluş Osman – Öktem Bey’in Kızı

Miray Akay Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz Miray Akay resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 262 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Miray Akay’ın resmi İnstagram hesabı: @miraslava.kostyeva

Miray Akay Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Miray Akay’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Miray Akay evli değildir. 18 yaşında 4 yıllık sevgilisi Atilla Doğukan Türkyılmaz’la nişanlanmıştı. Ancak ikili daha sonra yollarını ayırmıştır. Miray Akay, Limit dizisinde ki rol arkadaşı Erdem Şanlı ile geçtiğimiz yıl nişanlanmıştı. Ancak ünlü çift daha sonra nişanı atmıştır ve Miray Akay’ın şimdilerde hayatında bilinen biri yoktur.

Kuruluş Osman dizisi Öktem’in kızını ve Öktem’in kızını canlandıran oyuncumuz Miray Akay’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.