Kuruluş Osman Malhun Hatun Öldü mü Neden Diziden Ayrıldı Çıktı?

07.06.2023
764

Kuruluş Osman Malhun Hatun Öldü mü Neden Diziden Ayrıldı? sorusunun cevabını vermek için konumuzu açtık. ATV nin sevilen dizisi Kuruluş Osman’ın başrol karakterlerinden birisi olan Malhun Hatun diziden çıkacak mı? Malhun Hatun rolünü canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman dizisinden neden çıkıyor? Sezon finalinde Malhun Hatun nasıl ayrılıyor, diziye geri döner mi cevabı konumuzun devamında.  yildiz cagri atiksoy kurulus osman dizisinden ayrildi

Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Öldü Mü Neden Diziden Ayrıldı?

Kuruluş Osman dizisi Bozdağ Film yapımcılığında yayınlanıyor. Yönetmen koltuğuna Ahmet Yılmaz’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi başrolünde Burak Özçivit, Özge Törer, Çağrı Şensoy ve Yiğit Uçan yer alıyor. Başrol karakterinden birisi olan Malhun Hatun’u da Yıldız Çağrı Atiksoy canlandırıyordu. Ancak Kuruluş Osman dizisi sezon finalinde Yıldız Çağrı Atiksoy’da diziden ayrılıyor.

Kuruluş Osman dizisi 130. bölümü ile sezon finali yapıyor. Sezon finalinde bazı oyuncular diziye veda ederken bazen de yeni oyuncular diziye katılıyor. Kuruluş Osman dizisi sezon finalinde senaryo gereği Yıldız Çağrı Atiksoy diziden çıkacaktır. Malhun Hatun karakteri de Kuruluş Osman dizisinden ölerek ayrılacaktır.

Malhun Hatun tarihimizde ikinci Osmanlı padişahı Orhan Gazi’nin annesi ve Osman Bey’in eşlerinden biri olarak yer almaktadır. Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun rolü de senaryo gereği sonlanmıştır. Bu yüzden de diziden ölerek ayrılıyor Malhun Hatun karakteri. kurulus osman malhun hatun neden ayrildi

Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman Dizisinden Çıktı Mı Geri Dönecek Mi?

Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman dizisinde ayrıldı. Malhun Hatun rolü ile güzel bir sezon geçiren Yıldız Çağrı Atiksoy sezon sonunda Kuruluş Osman dizisinden çıkıyor. Diziden ölerek ayrıldığı içinde Yıldız Çağrı Atiksoy bir daha Kuruluş Osman dizisine katılmayacaktır.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un canlandığı Malhun Hatun rolünü beğeniyor muydunuz? Yıldız Çağrı Atiksoy’un Kuruluş Osman dizisinden ayrılması sizce doğru mu? Yorumlarınızı düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Evet Yıldız Çağri Atiksoy rolünü iyi oynuyordu ben çok üzüldim Kuruluş Osman nezaman başlaýajak men artik çok üzülüyorum her çarşamba agşamlari Kuruluş Osman Televiziyorda gormesem gercekden şok oluyorum. Ben dizioyuncularyny çok çok çok sewoyurum.

  2. Yıldız dedi ki:

    Kendi isteğiyle diziden ayrılmış başka bir oyuncu canladırsın o zaman ölmesin orhan ve kardaşları anasız kalmasın

  3. Asiye Özgüler dedi ki:

    Çıkması doğru değil severek izliyorduk. Rolüne çok da güzel yakışıyordu