Kuruluş Osman Gündüz Bey Öldü mü Neden Diziden Ayrıldı?

19.05.2022
30

Çarşamba akşamları Atv de ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinde bazı oyuncular diziye katılırken bazıları da ayrılıyor. Kuruluş Osman dizisinde bir ayrılık daha yaşandı. Kuruluş Osmanda Gündüz Bey karakterinin ölüp ölmediği merak edildi. Kuruluş Osman Gündüz Bey öldü mü diziden çıktı mı ayrıldı mı hemen yanıt verelim. Kuruluş Osmandan ayrılan oyuncular burada.

Kuruluş Osman Gündüz Bey Öldü mü Diziden Çıktı mı Ayrıldı mı?

Kuruluş Osman’da 1. bölümden itibaren yer alan ve Gündüz Bey karakterini canlandıran Emre Basalak ölerek diziye veda etti. Gündüz Beyin ölmesi izleyenleri çok üzdü. Gündüz bey Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümünden beri herkesin sevip saydığı ve izlediği bir karakterdi. İnegöl’ün alınışı sırasında Gündüz Bey şehit düştü ve diziye 94. bölümde (18 Mayıs 2022) tarihi itibarıyle veda etti. Kuruluş Osmanda Gündüz Beyin veda etmesi diziden çıkması herkesi üzdü.Kuruluş Osman Gündüz Bey Öldü mü Diziden Çıktı mı

Kuruluş Osman Gündüz Bey Neden ayrıldı Diziden Çıktı?

Gerçek tarihten kesitleri de izlediğimiz Kuruluş Osman dizisinde İnegöl’ün fethi sırasında gerçek tarihte de Gündüz bey ölmüştü. Tarihi bilgiler ile doğru orantılı devam etmesi için Gündüz bey şehit olarak fetih sonrası diziden çıkmış oldu. Gündüz Beyin şehadeti izleyenleri resmen ağlattı. Dizinin başından beri sevilen güçlü bir karakter olması onun tekrar diziye gelip gelmeyeceğinin merak edilmesine neden oldu.

Kuruluş Osman dizisi Gündüz Bey Geri Dönecek mi?

Kuruluş Osman Dizisinde Gündüz Bey 94. bölümde İnegöl’ün fethi sırasında hakka kavuştu. Ölerek diziden ayrıldığı için Gündüz bey rolündeki Emre Basalak tekrar diziye geri dönmeyecek. Kuruluş Osman dizisinin 4. sezonunda Emre Basalak yani Gündüz bey oynamayacak. Sizce Gündüz beyin ölerek diziden çıkması doğru bir karar mı, yeni sezonda devam etmesini ister miydiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..