Kuruluş Osman Flatyos Neden Ayrıldı? Geri Gelecek Mi? (Seçkin Özdemir)

ATV kanalında heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam etmekte olan Kuruluş Osman dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklerken oyuncu ayrılıklarını da yer vermeye devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinden ayrılan isim ise bu sefer Flatyos karakteri oldu. Biz de sizlere bu konumuzda Faltyos karakterinin diziden neden ayrıldığı ve geri gelip gelmeyeceği konusundaki bilgileri paylaşacağız. Kuruluş Osman Flatyos Neden Ayrıldı? Geri Gelecek Mi?Kuruluş Osman Flatyos Neden Ayrıldı

Kuruluş Osman Flatyos Neden Ayrıldı?

İlk bölümü ile 20 Kasım 2019 tarihinde karşımıza çıkmış olan Kuruluş Osman dizisi ilk günden bu yana heyecanlı bir şekilde izleyicileri ile buluşmaktadır. Diziye yeni oyuncular dahil olurken senaryo gereği diziden bazı karakterler de ayrılmaktadır. Bu kez diziden ayrılan karakter Flatyos karakteri oldu. Flatyos karakterinin diziden ayrılmasının tek sebebi senaryo gereği rolünün bitmiş olmasıdır.

Kuruluş Osman Flatyos Neden Çıktı?

ATV kanalında yayın hayatına devam etmekte olan Kuruluş Osman dizisinden Flatyos karakterinin çıkmasının tek sebebi senaryodaki yerinin bitmiş olmasıdır. Flatyos karakteri zaten diziye konuk oyuncu olarak dahil olmuştu. Senaryodaki yerinin bitmiş olmasından dolayı Flatyos karakteri 48. bölüm ile diziye veda etti yaklaşık. 20 bölüm boyunca dizide karşımıza çıkmış olan Flatyos karakteri dizide Savcı Bey tarafından öldürülerek veda etti.

Kuruluş Osman Flatyos Geri Gelecek Mi?

Kuruluş Osman Flatyos Geri Gelecek Mi?Kuruluş Osman dizisinde yer alan Flatyos karakterinin geri geleceğini düşünmüyoruz. Zaten Flatyos karakterine hayat veren oyuncumuz Seçkin Özdemir diziye konuk oyuncu olarak dahil olmuştu. Kuruluş Osman dizisine 28. bölüm ile gelen Flatyos karakteri 48. bölüm ile de diziye veda etti. Diziye ölümü ile veda etmiş olan Flatyos karakterin diziye tekrar gelmesi beklenmiyor. Hem konuk oyuncu olarak dahil olduğu için hem de ölüm ile veda ettiği için karakterinizi diye tekrar gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca Flatyos karakterine hayat veren oyuncumuz Seçkin Özdemir’de sosyal medya hesabından diziden yarılacağını ve tekrar gelmeyeceğini de duyurmuştur.

Kuruluş Osman Flatyos Karakteri

Kuruluş Osman dizisinde bulunan Flatyos karakteri Bizans komutanlarından bir tanesidir. Osmanlı’ya çeşitli zararları dokunmuş olan Flatyos karakteri kötü bir karakter idi. Gerçek Osmanlı tarihinde ise böyle bir karakter bulunmamaktadır.

Bu konumuzda da sizlere Kuruluş Osman dizisinden Flatyos karakterinin neden çıktığından bahsettik. Sizlerin de Flatyos karakterinin ayrılığı ile ilgili görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Diziye yeni dahil olan oyuncularımızı da görmek isterseniz  Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler