Kuruluş Osman Fatma Hatun Kimdir? Orhan Bey’in Kardeşi (Leya Kırşan)

10.09.2023
1.378

Kuruluş Osman Fatma Hatun kimdir? Orhan Bey’in kardeşini yakından tanıtacağız. İlk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan Kuruluş Osman dizisi Bozdağ Film imzalıdır. Tarihî, aksiyon, macera, kurgu ve dram türündeki Kuruluş Osman dizisi Fatma Hatun karakterini Leya Kırşan canlandıracaktır. Bizlerde Kuruluş Osman Fatma Hatun karakterini ve Fatma Hatun’u canlandıran oyuncumuz Leya Kırşan’ı yakından tanıtacağız. Kuruluş Osmana yeni gelen oyuncular

Kuruluş Osman Fatma Hatun Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı Kuruluş Osman dizisi Fatma Hatun, Orhan Bey’in kız kardeşidir. Ana karakterlerden biri olan Fatma Hatun, 5. Sezonda diziye dahil olmuştur. Bizler, yeni sezon da karşımıza çıkacak olan Fatma Hatun karakteri hakkında başka bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.Kuruluş Osman Fatma Hatun Orhan Bey’in Kardeşi (Leya Kırşan)

Kuruluş Osman Fatma Hatun Kimdir?

Başarılı oyuncumuz Leya Kırşan, Kuruluş Osman dizisine Fatma Hatun karakteriyle katılmıştır. ATV’nin en çok izlenen dizilerinden olan Kuruluş Osman’ın sevenleri Fatma Hatun kartını kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Leya Kırşan’ı da merak etmiştir. Bizlerde Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna yeni dahil olan oyuncumuz Leya Kırşan’ı yakından tanıtacağız.

Leya Kırşan

15 yaşında ki oyuncumuz Leya Kırşan, 22 Mayıs 2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Leya Kırşan, 2004 yılında Ecem karakterini canlandırdığı Hayat Yolunda dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Hayat Yolunda dizisinden hemen sonra ise Maral En Güzel Hikayem ve Eve Dönüş projelerinde yer almıştır. UK İletişim menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz daha önce çeşitli katalog ve dergi çekimlerinde de yer almıştır. Oyuncumuz özellikle Tozkoparan ve Tozkoparan İskender dizileriyle tanınmıştır.

Leya Kırşan Yer Aldığı Diziler

2014-2015 Hayat Yolunda – Ecem
2015 Maral: En Güzel Hikayem – Maral Erdem (Küçüklüğü)
2015-2016 Eve Dönüş – Elif
2017 Adı Efsane – Zeynep Aksoy
2017-2018 Payitaht Abdülhamid – Şadiye Sultan
2018-2020 Tozkoparan – Elif
2021-2022 Tozkoparan İskender – Elif
2023 Kuruluş Osman – Fatma Hatun

Leya Kırşan Resmi İnstagram Hesabı

15 yaşının içinde olan oyuncumuz Leya Kırşan, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’dan sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun 53 gönderisi ve 771 bin takipçisi vardır. Leya Kırşan’ın resmi Instagram hesabı: @leyakirsan

Leya Kırşan’ın Kıyafetleri

Daha önce çeşitli katalog ve dergi çekimlerinde de yer alan oyuncumuz Leya Kırşan’ın kıyafetleri çocuk izleyiciler ve ebeveynler tarafından merak edilmektedir. Bizlerde yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan Leya Kırşan’ın giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı takılarını marka ile fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Kuruluş Osman Fatma Hatun kimdir? Fatma Hatun karakterini canlandıran oyuncumuz Leya Kırşan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hansahet dedi ki:

    Eskisinden daha çok görürüz Kuruluş Osmana Leya Kirşan geliyorsa