Kuruluş Osman Dursun Fakih Kimdir? Burç Kümbetlioğlu

15.06.2022
2.688

Kuruluş Osman dizisi Dursun Fakih karakterini yakından tanıtacağız. Her çarşamba ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. ATV’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakteri de merak edildi. Bizlerde, Kuruluş Osman dizisi Dursun Fakih karakterini yakından tanıtacağız ve Kuruluş Osman dizisi Dursun Fakih karakteri kimdir? Kuruluş Osman dizisi Dursun Fakih karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. dursun fakih kimdir kurulus osman

Kuruluş Osman Dizisi Dursun Fakih Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakteri, Şeyh Edebali’nin hem damadı hem de öğrencisidir. Dursun Fakih karakterinin diziye gelmesi, Osman Beyin sancak beyliğini müjdeleyecektir. Osmanlı Devleti’nin ilk kadısı olan Dursun Fakih aynı zamanda Osman Bey’in bacanağıdır.

Kuruluş Osman Dizisi Dursun Fakih Kimdir?

Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakterine başarılı oyuncumuz Burç Kümbetlioğlu hayat verecektir. Aldığı reytinglerle çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Burç Kümbetlioğlu da merak edildi. Biz de sizler için başarılı oyuncumuzu araştırdık ve Burç Kümbetlioğlu’nu yakından tanıtacağız. kurulus osman dursun fakih kim

Burç Kümbetlioğlu Kimdir?

14 Eylül 1980 yılında Sivas’ta dünya giren oyuncumuz Burç Kümbetlioğlu, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında yayınlanan Hanımın Çiftliği isimli dizi ile geçmiştir. Dizideki performansıyla büyük beğeni toplayan ve aynı yıl vizyona giren Kanal-İ Zasyon filminde Haber Editörünü canlandıran oyuncumuz daha önce Sen De Gitme, Anneler ile Kızları, Ayhan Hanım, Kırımlı, Tabula Rosa, Sarıkamış Çocukları, Ayla, Hayati Tehlike, Savaşçı gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Burç Kümbetlioğlu kamera karşısına en son 2021 yılında Akıncı dizisiyle geçmiştir.

Burç Kümbetlioğlu Yer Aldığı Diziler

2009 Hanımın Çiftliği – Şoför Ahmet
2011 Anneler ile Kızları – Ferman
2011 Sen de Gitme – Doktor Timuçin
2012 Veda – Doktor Mahir
2013 Ben Onu Çok Sevdim – Zafer
2014 Çırağan Baskısı – ll. Abdülhamit
2015 Eve Dönüş – Yılmaz
2015 Milat – Sinan Taşer
2017 Savaşçı – Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat
2020 Payitaht Abdülhamid – Albay Albert Goldsmit
2021 Akıncı – Turan
2022 Kuruluş Osman – Dursun Fakih burc kgmbetlioglu kurulus osman

Burç Kümbetlioğlu Resmi İnstagram Hesabı

Kuruluş Osman dizisine yeni katılan oyuncumuz Burç Kümbetlioğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 569 gönderisi ve yaklaşık olarak 85 bin takipçisi vardır. Burç Kümbetlioğlu’nun resmi İnstagram hesabı: @burckumbetlioglu

Burç Kümbetlioğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Burç Kümbetlioğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Burç Kümbetlioğlu henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Burç Kümbetlioğlu’nun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı başarılı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Kuruluş Osman dizisi Dursun Fakih karakterini ve Dursun Fakih karakterini canlandıran oyuncumuz Burç Kümbetlioğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.