Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Yıldız Çağrı Atiksoy)

Bozdağ Film imzalı dizi her Çarşamba Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşmaktadır. Aldığı reytinglerle çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olan Kuruluş Osman dizisinin yönetmeliğini ise Metin Günay üstlenmiştir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizi aldığı reytinglerle yayınlandığı günü zirvede tamamlamakla beraber haftanında en çok izlenen dizisi olmaktadır. Sevilen diziye uzun zamandır beklenen Malhun Hatun karakteri dahil oldu. Bizde sizler için bu konumuzda Malhun Hatun’u ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’u yakından tanıtacağız.

Kuruluş Osman Malhun Hatun Karakteri Kimdir?

Atv’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisinin sevenleri tarafından uzun süredir beklenen Malhun Hatun, Osman Bey’in eşi olarak karşımıza çıkacaktır. Osman Bey’in veliahtı Orhan Gazi’nin de annesi olan Malhun Hatun’un karakteristik özellikleri henüz belli değildir. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Kuruluş Osman Malhun Hatun gerçek tarihte var mı

Kuruluş Osman Malhun Hatun Gerçek Tarihte Var Mı?

Dizide Osman Bey’in karısı olarak karşımıza çıkacak olan Malhun Hatun gerçek tarihte de vardır. Tarihimizde de ikinci Osmanlı padişahı Orhan Gazi’nin annesi ve Osman Bey’in eşlerinden biri olarak yer almaktadır ve diziye bu yüzden dahil edilmiştir.

Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir?

Sevilen dizide Malhun Hatun karakterine güzel oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy hayat verecektir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’u daha yakından tanıtacağız ve Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kuruluş Osman Malhun Hatun gerçek adı

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

34 yaşındaki oyuncumuz 1 Nisan 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Bir süre İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan oyuncumuz daha sonra, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimine devam etmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında yayınlanan Büyük Buluşma dizisiyle geçen oyuncumuz dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Aşk Oyunu dizisinde yer almıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat verdiği Berrin karakteri sayesinde yakalayan oyuncumuz en son 2020 yılında yayınlanan Şampiyon dizisiyle bizlerin karışısına geçmişti, güzel oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy bu sezon ise Kuruluş Osman dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un Yer Aldığı Diziler

2004 – Büyük Buluşma (Konuk Oyuncu)
2005 – Aşk Oyunu (Gülşen/Ayşen)
2006 – Emret Komutanım (Hemşire Kız)
2006 – Yağmurdan Sonra (
Işık Karuzo)
2006 – Ah İstanbul (Ahu)
2007 – Yersiz Yurtsuz (Hazal Şanoğulları)
2008 – Kayıp Prenses (Defne)
2008 – Gazi (Leyla/Aslı)
2009 – Bahar Dalları (Bahar Ziyadegil)
2010/2013 – Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Berrin Akarsu)
2014/2015 – Yedi Güzel Adam (Zehra)
2015/2016 – Evli Ve Öfkeli (Mine)
2017/2018 – Savaşçı (Aslı Özkaynak)
2019/2020 – Şampiyon (Suna)
2021 – Kuruluş Osman (Malhun Hatun)

Yıldız Çağrı Atiksoy Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 104 gönderisi ve 480 bin takipçi vardır. Bu sezon Kuruluş Osman dizisiyle bizlerin karışısında çıkacak olan oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’un resmi instagram hesabı: @yildiz_c_atiksoyKuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir

Yıldız Çağrı Atiksoy Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Ancak Savaşçı dizisinde tanıştığı kendi gibi oyuncu olan Berk Oktay ile mutlu bir birlikteliği vardır. Geçtiğimiz günlerde oyuncu Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy’a evlenme teklifi etmiş ve evet cevabını almıştır. Çiftin pandemiden sonra dünya evine gireceği konuşulmaktadır.

Bu konumuzda sizlere Atv’nin sevilen dizi Kuruluş Osman’a yeni dahil olan Malhun Hatun karakterini, bu karakterin gerçek tarihimizde olup olmadığını ve Malhun Hatun karakterine hayat veren oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Yıldız Çağrı Atiksoy) konumuz bu kadar. Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.