Kuruluş Osman Dizisi Hera Kimdir? Feyza Sevil Güngör

Bu konumuzda Kuruluş Osman Dizisi Hera Kimdir?, Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Hera karakterini yakından tanıtacağız. Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisi 20 Kasım 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisine 3. Sezonda dahil olan Hera karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Hera karakterini yakından tanıtacağız ve Kuruluş Osman dizisi Hera karakteri kimdir? Kuruluş Osman dizisinde Hera karakterini canlandıran oyuncumuzun daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kuruluş Osman Dizisi Hera Karakteri Kimdir?

Kuruluş Osman Dizi Hera KimdirHer çarşamba ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisine 3 sezonda katılan Hera karakteri, dizinin ilerleyen bölümlerinde Göktuğ ile yaklaşacaktır. Ancak Hera karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Hera karakterinin nasıl biri olduğu hakkında bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Kuruluş Osman Dizisi Hera Kimdir?

Atv’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Hera karakterinle güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Hera karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Feyza Sevil Güngör de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kuruluş Osman kilitli yeni katılan Hera karakterine hayat veren oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ü yakından tanıtacağız.Kuruluş Osman Dizisi Hera karakteri

Feyza Sevil Güngör

24 yaşındaki oyuncumuz Feyza Sevil Güngör 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden olan Feyza Sevil Güngör İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Feyza Sevil Güngör profesyonel oyunculuk eğitimine de devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Savaşçı dizisi ile geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Ayça karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Savaşçı dizisi bittikten hemen sonra Misafir dizisitle anlaşma sağlayan Feyza Sevil Güngör, Misafir dizisinde İlayda karakterine hayat vermiştir. Ancak dizi düşük reyting sebebiyle final yapacağı için oyuncumuz Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Feyza Sevil Güngör Yer Aldığı Diziler

2021 Kuruluş Osman – Hera
2021 Misafir – İlayda
2020 Savaşçı – Ayça

Feyza Sevil Güngör Resmi Instagram Hesabı

Kuruluş Osman dizisinde Hera karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör resmi ınstagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 47 gönderisi ve 14 binden fazla takipçisi olan Feyza Sevil Güngör’ün resmi ınstagram hesabı: @feyzasevilgungor

Feyza Sevil Güngör Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

24 yaşında ki genç oyuncumuz Feyza Sevil Güngör henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda sizler için Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Hera karakterini ve Hera karakterine hauat veren oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kuruluş Osman Dizisi Hera karakterini yazdık. Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular konumuz burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: