Kuruluş Osman Burçin Öldü mü? Diziden Çıktı mı Geri Dönecek mi?

27.05.2020
752

Kuruluş Osman Burçin Öldü mü? Diziden Çıktı mı Geri Dönecek mi? Kuruluş Osman dizisinin 27 Mayıs çarşamba günü yayınlanan yeni bölümünde Burçin Öldü mü? Diziden Çıktı mı Geri Dönecek mi? Kuruluş Osman dizisinde 27 Mayıs çarşamba günü Bamsı’nın kızı gibi sevdiği Burçin’in ölmesiyle büyük bir şok yaşadı. Bamsı’nın oğlu Aybars ile nişanlı olan Burçin yeni bölümde ölerek diziden ayrılmıştır.

Kuruluş Osman dizisinde Burçin’in nişanlısı olan Aybars dizinin ilk bölümlerinde şehit olarak diziden ayrılmıştı. Kuruluş Osman yeni bölümünde de Burçin Hatun öldü. Oğlunun emaneti olan Burçin’in ölmesine çok üzülen Bamsı buna inanmak istemez. Ancak Burçin için artık çok geçtir. Burçin Hatun ölmüştür. Kuruluş Osman dizisinde Burçin Hatun rolünü canlandıran oyuncu Aslıhan Karalar olmuştu.

Kuruluş Osman Burcin öldü müAslıhan Karalar Burçin Hatun Öldü mü, Kuruluş Osman dizisinden neden ayrıldı?

Aslıhan Karalar’ın canlandırdığı Burçin Hatun güzelliği ve oyunculuğu ile seyirciden tam puan alırken yeni bölümde yaşanan ölüm sahnesi herkesi üzdü. Burçin Hatun’u canlandıran Aslıhan Karalar diziden ayrıldı. Kuruluş Osman dizisinin güzeller güzeli oyuncusu Aslıhan Karalar neden ayrıldı? Aslıhan Karalar Kuruluş Osman dizisinden senaryo gereği ayrılıyor. Ortada bir anlaşmazlık yok senaryo gereği ölen Burçin Hatun Aygül’ün de yakın arkadaşıydı.

Kuruluş Bamsı burcinin babası mı

Kuruluş Osman dizisinde Burçin Hatun rolünü canlandıran Aslıhan Karalar diziden ayrıldı ancak güzelliği ve oyunculuktaki başarısı ile yakın zamanda yeni bir dizi de kendisini görebiliriz. Aslıhan Karalar’ı hangi dizi de izlemek istersiniz? Sizce Kuruluş Osman dizisinden ayrılması doğru bir karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

  1. hakan dedi ki:

    bence ayrılması hiç iyi olmadı ama başka bir dizide oynayacaksa beni bırakma dizisinde oynasın