Kuruluş Osman Bizans Prensesi Maria Kimdir? Çağıl Aydıner

05.01.2024
528

Kuruluş Osman Bizans Prensesi Maria kimdir? Yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz’ın oturduğu Kuruluş Osman, en çok izlenen dizilerin başında gelmektedir. İzleyiciler Bizans Prensesi Maria’yı da merak etmiştir. Maria karakterine Çağıl Aydıner hayat verecektir. Bizlerde Kuruluş Osman Bizans Prensesi Maria’yı ve Bizans Prensesi Maria karakterini canlandıran oyuncumuz Çağıl Aydıner’i yakından tanıtacağız.

Kuruluş Osman Bizans Prensesi Maria Rolü Kimdir?

Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Kuruluş Osman dizisi Bizans Prensesi Maria rolü, diziye yeni dahil olmuştur. Sonradan katılan ve önemli rollerden olan Bizans Prensesi Maria, 143. Bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Maria rolü hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Kuruluş Osman Bizans Prensesi Maria Kimdir Çağıl Aydıner

Kuruluş Osman Bizans Prensesi Maria Rolünü Kim Canlandırıyor?

Kadroya yeni dahil olan Bizans Prensesi Maria karakterini genç oyuncumuz Çağıl Aydıner canlandıracaktır. Çağıl Aydıner, sektörde yenidir. Geniş kitlesi olan Kuruluş Osman izleyicileri Maria rolüne hayat veren oyuncumuz Çağıl Aydıner’i de merak etmektedir. Çağıl Aydıner’i yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkındaki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Çağıl Aydıner Kimdir? Bilgileri (Kuruluş Osman Maria)

Sektörün yeni yüzlerinden olan Çağıl Aydıner, Kuruluş Osman dizisine Maria rolüyle dahil olmuştur. Moskova’da doğan Çağıl Aydıner, 2021 yılında Boston Üniversitesi’nden mezun olmuştur. GDE Team menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2023’te Melisa rolünü canlandırdığı Serhat dizisiyle geçmiştir. Çağıl Aydıner, aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve daha önce Broadway in İstanbul ile Vişne Bahçesi oyunlarında da sahne almıştır

Çağıl Aydıner’in Yer Aldığı Diziler ve Filmlerin İsimleri

Kuruluş Osman (Bizans Prensesi Maria, TV Dizisi 2024)
Serhat (Melisa, TV Dizisi 2023)

Çağıl Aydıner’in İnstagram Hesabı Nedir? Kullanıcı Adı

Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaya devam eden Çağıl Aydıner, sosyal medyada aktiftir. İnstagram da 124 gönderisi ve 2 binden fazla takipçisi bulunan genç oyuncumuz Çağıl Aydıner’in instagram kullanıcı adı: @chaalaydiner’dir.

Çağıl Aydıner Evli Mi, Sevgilisi Kimdir?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Çağıl Aydıner, evli değildir. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan genç oyuncumuz Çağıl Aydıner hakkındaki bilgiler sınırlıdır. Bizler Çağıl Aydıner’in sevgilisini araştırdık. Fakat oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Çağıl Aydıner Giydiği Kıyafetler ve Elbiseler

Güzelliğiyle dikkat çeken Çağıl Aydıner, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Genç oyuncumuz modaya uygun giyinmektedir. Bizlerde Kuruluş Osman dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan güzel oyuncumuz Çağıl Aydıner’in kıyafetlerinin, elbiselerinin modellerini, marka ve fiyat bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

Kuruluş Osman Bizans Prensesi Maria kimdir? Bizans Prensesi Maria karakterini canlandıran oyuncumuz Çağıl Aydıner’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuğçe dedi ki:

  Çağıl Aydıner diziye çok yakısmıs yolu açık olsun

 2. Aysel dedi ki:

  Yıllar gecmesine rağmen saçmalamayan tek dizi olabilir umarım tarihimizin anlatıldıgı diziler çoğalır

 3. dizi. dedi ki:

  Çok özenle hazırlanmış bilgiler tşk

 4. dilber dedi ki:

  içerik için teşekkürler