Kuruluş Osman Barkın Bey Bilgileri (Serdar Özer)

Kuruluş Osman Barkın Bey kimdir, Olcay hatun ile nişanlılı olan Barkın çok acımasız ve cani biridir..

01.03.2022
6.876

Kuruluş Osman Barkın Bey kimdir, Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey karakterini yakından tanıtıcağız. Bozdağ film imzalı Kuruluş Osman dizisinin başrollerini Burak Özçivit, Burak Çelik, Özge Törer ve Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşmaktadır. Atv ekranlarında karşımıza çıkan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey karakteri de merak etmiştir. Bizlerde bu konumuzda Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey karakterini yakından tanıtıcağız ve Kuruluş Osman dizisi Barkın Bey karakteri kimdir? Kuruluş Osman dizisi Barkın Bey karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. 

Kuruluş Osman Dizisi Barkın Bey Karakteri Kimdir?

Kuruluş Osman Barkın BeyHer çarşamba ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey karakteri, Malhun Hatun’un kuzeni Olcay Hatun’un nişanlısıdır. Ancak Barkın Bey karakteri kötü bir karakter olarak diziye dahil oldu. Muhtemelen ileriki bölümlerde Osman beye doğru bir hamle yapacak. Barkın bey hakkında yeni gelişme ve bilgileri sizlere yazacağız. Barkın’ın nişanlısı Selvi hatun konumuz burada.

Kuruluş Osman Dizisi Barkın Bey Kimdir?

Kuruluş Osman Barkın Bey Bilgileri (Serdar Özer)Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey karakterine oyuncumuz Serdar Özel hayat verecektir. Biz de sizler için oyuncumuz Serdar Özer’i yakın atlatacağız ve Serdar Özer kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Serdar Özer Kimdir?

42 yaşının içinde olan oyuncumuz Serdar Özer 21 Ocak 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Girne Amerikan Üniversitesi turizm-otelcilik bölümünden mezun olan Serdar Özer kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Hekimoğlu dizisiyle geçmiştir. Dizideki performansıyla büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Aşkımızda Ölüm Var isimli projede yer alan Serdar Özer daha önce, Emret Komutanım Yeniden, Dedemin Dolabı, Bana Sevmeyi Anlat, Cesur Ve Güzel, Küçük Kadınlar, İpsiz Recep, Kızlarım İçin, Hercai gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Serdar Özer Yer Aldığı Diziler

Hekimoğlu – Hekimoğlu (2003)
İnce Hacı – Hacı (2004)
Yanık Koza – Akın (2005-2007)
El gibi – Barış (2007)
Yaralı Yürek – Bulut (2007)
Küçük Kadınlar – Barış (2008-2011)
Ay Tutulması – Zafer (2011)
Dedemin Dolabı – İlyas (2012-2013)
Osmanlı’da Derin Devlet – Sultan I. Mahmut (2013)
Kaderimin Yazıldığı Gün – Maksut (2014-2015)
Bana Sevmeyi Anlat – Engin Kargı (2016-2017)
Cesur ve Güzel – Savcı Serhat (2017)
Kızlarım İçin – Yağız (2018)
Hercai – Cihan Şadoğlu (2019-2021)
Kıbrıs: Zafere Doğru – Apollon (2021-2022)
Kuruluş Osman – Barkın Bey (2022)

Serdar Özer Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kuruluş Osman dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Serdar Özer sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 184 gönderisi ve 413 bin takipçisi vardır. Serdar Özer’in resmi Instagram hesabı: @serdarrozer

Serdar Özer Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Serdar Özer’in hayatında birinin olup olmadığını merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan başarılı oyuncumuz Serdar Özer 1 Kasım 2008 yılında Çiğdem Özer ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çiftin Poyraz adında bir de oğulları vardır.

Kuruluş Osman Dizisi Barkın Bey – Serdar Özer Kıyafetleri

Çarşamba günü en çok izlenen dizisinde oyuncu kadrosuna katılan oyuncumuz Serdar Özer’in giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Biz de sizler için başarılı oyuncumuzun Kuruluş Osman dizisinde ve özel hayatında giydiği pantolon, hırka, kazak, mont, ceket, yelek, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızda paylaşacağız.

Bu konumuzda Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Serdar Özer’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular kimler..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..