Kuruluş Osman Ayça Hatun Rolü Kimdir? Yulduz Rajabova

04.02.2024
306

Kuruluş Osman Ayça Hatun rolü kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman, Bozdağ Film imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi Ayça Hatun rolünü Özbekistanlı oyuncu Yulduz Rajabova canlandıracaktır. Bizlerde Kuruluş Osman Ayça Hatun’u ve Ayça Hatun rolünü canlandıran Yulduz Rajabova’yı yakından tanıtacağız.

Kuruluş Osman Ayça Hatun Rolü Kimdir?

ATV’nin en çok izlenen dizilerinden olan Kuruluş Osman, Ayça Hatun rolü yeni katılmıştır. Ekibe yeni dahil olan Ayça Hatun’un bilgileri de merak edilmiştir. Fakat Ayça Hatun hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Ayça Hatun rolü hakkında detaylı bilgileri ulaşınca konumuzu güncelleyeceğiz.

Kuruluş Osman Ayça Hatun Rolü Kimdir? Yulduz Rajabova

Kuruluş Osman Ayça Hatun Rolünü Kim Canlandırıyor?

Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kuruluş Osman’ın sevenleri Ayça Hatun rolünü canlandıran Özbekistanlı oyuncu Yulduz Rajabova’yı da merak etmiştir. Bu içeriğimizde Yulduz Rajabova’yı yakından tanıtacağız. Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Ülkemizde özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Yulduz Rajabova

23 Aralık 1989 yılında Özbekistan’da dünyaya gelen Yulduz Rajabova, Taşkent Devlet Sanat Enstitüsü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2013 yılında vizyona giren Khazon isimli sinema filmiyle geçmiştir. Art 11 menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Özbekistanlı oyuncu, sadece kendi ülkesinde değil Türkiye’de tanınmaktadır. Özbekistan’da bir çok başarılı projelerde görev alan Yulduz Rajabova özellikle başrolünde yer aldığı Türk Özbekistan yapımı olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi ile tanınmıştır.

Yulduz Rajabova Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Kuruluş Osman (Ayça Hatun, TV Dizisi 2024)
Bozkır Arslanı Celaleddin / Mendirman Jaloliddin (Kutlubike, TV Dizisi 2021-2022)
2000 Songs of Farida (Robiya, Sinema Filmi 2020)
Scorpion (Catherine Trammel, Sinema Filmi 2018)
Maqsad  (Lieutenant Sabirova, Sinema Filmi 2018)
Hamroh (Sinema Filmi 2017)
Boyvachcha Kuyov (Sinema Filmi 2016)
Khazon (Sinema Filmi 2013)

Yulduz Rajabova İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Kuruluş Osman dizisi ile anlaşma sağlayan Yulduz Rajabova, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’da 160 gönderisi 1.200.000 takipçisi bulunan Özbekistanlı oyuncu Yulduz Rajabova’nın Instagram kullanıcı adı: @yulduzrajabovaofficial’dir.

Yulduz Rajabova Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özbekistanlı oyuncu Yulduz Rajabova, aynı zamanda ülkemizide de projelerine devam etmektedir. Yulduz Rajabova’nın sevgilisi de merak edilmiştir. Ancak bekar olduğu bilinen oyuncu özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Dolayısıyla da Yulduz Rajabova’nın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yulduz Rajabova Kıyafetleri ve Elbiseleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Yulduz Rajabova, kısa sürede tanınır hale gelmiştir. Özellikle oyuncumuzun Özbekistan kültürüne uygun giydiği kıyafetler merak edilmektedir. Bizler de bu sebeple Yulduz Rajabova’nın bütün kıyafetleri ve elbiselerini, kullandığı takılarını sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Kuruluş Osman Ayça Hatun rolü kimdir? Ayça Hatun rolünü canlandıran Yulduz Rajabova’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.