Kurşun Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Elit İşcan) Oynadığı Diziler

Bu konumuzda Kurşun dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.
Çarşamba akşamları Fox TV ekranlarında başlayan yeni dizilerden birisi olan Kurşun dizisinde Zeynep karakteri oldukça merak edildi. Kurşun dizisinde Zeynep kimdir, Zeynep karakterinde oynayan oyuncunun gerçek adı ve soyadı nedir ve Kurşun dizisi Zeynep rolünü kim oynuyor hangi oyuncu daha önce hangi dizilerde oynadı ve kurşun dizisinde Savcı Orhan’ın kız kardeşi Zeynep oldukça merak konusu oldu.

Bizde bu konumuzda Kurşun dizisinin Zeynep karakterini canlandıran oyuncusu hakkında en detaylı bilgileri sizlere ulaştırmak ve dizioyuncu.com vasıtasıyla sizlere en ayrıntılı bilgileri sunmak istiyoruz. 23 Ekim 2019 çarşamba akşamı başlayan Kurşun dizisi ilk bölümü ile merak uyandırdı. 30 Ekim çarşamba günü 2 bölümü ile FOX TV’de yayınlanacak olan Kurşun dizisinde merak edilen oyunculardan biri olan Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adını soyadını ve detaylarını sizlere hemen yazmak istiyorum.

Kurşun Dizisi Zeynep rolü Elit İşcanKurşun Zeynep Karakteri kimdir?

Kurşun dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Elit İşcan‘dır. Kurşun dizisinde Aydın karakterini canlandıran Sarp Akkaya’nın dizide canlandırmış olduğu karakterin sevgilisidir. Yani Kurşun dizisindeki Aydın, Zeynep karakterine aşıktır. Aydın Zeynep’i o kadar çok seviyor ve ölümüne onu takip ediyor ki Zeynep bu tutkulu aşka daha fazla karşı koyamayacak görünüyor. Ancak arada büyük engellerde var. Çünkü Zeynep’in abisi Savcı Orhan. Zeynep oldukça saf temiz kalpli bir kız. Ancak kendisinden oldukça farklı görüşlere sahip olan Aydın’a aşık olmuş ve abisinin şiddetle karşı çıktığı bu aşk başlamıştır.

Elit İşcan Oynadığı Diziler ve Sinema FilmiKurşun dizisi Zeynep (Elit İşcan) kimdir?

Kurşun dizisinde Zeynep karakterini oynayan Elit İşcan 1994 yılında İstanbul’da doğmuş ilk öğrenimini İstanbul Kemer Koleji’nde tamamladıktan sonra orta ve lise eğitiminde yine İstanbul’da bitirmiştir. Elit İşcan mimar bir babanın ve bilgisayar programcısı bir annenin kızıdır. Elit İşcan çocukluk yıllarında özellikle dansöz olmayı çok sevdiğini ve istediğini söylemiş özellikle hayvan sevgisi ile birlikte büyüyen Elit İşcan lise yıllarından sonra veteriner olmak istediği ise de kendisine oyunculukta şans bulmuştur.

Elit İşcan dizi ve film oyuncusu olarak ilk deneyimini 2006 yılında beş vakit filmi ile ilk deneyimini yaşamıştır. Daha sonra Elit İşcan Star TV ekranlarında yayınlanan Küçük Kadınlar dizisinde uzun süre rol alarak hem dizi oyunculuğuna hem de Türk dizilerinden genel mantığını kavramıştır. Küçük Kadınlar dizisinde oynamış olduğu Bilge Gezici karakteri ile oldukça güzel bir iş çıkaran Elit İşcan 2008 yılında Reha Erdem’in yönetmiş olduğu hayat var filminde Hayat karakterini canlandırma ve ilk başrol deneyimini böylelikle üstlenmiştir.
Bu filmdeki Hayat rolü ile Elit İşcan hayatının filmini çekmiştir diyebiliriz. Elit İşcan daha sonra Deniz Gamze Ergüven in 2015 yılında yönetmiş olduğu Mustang isimli filmde rol almış ancak bu dizideki rolü Hayat Var filmindeki kadar önemli olmamıştır.

Elit İşcan Kurşun dizisinde Aydının sevgilisi Zeynep rolündeHerhangi bir sevgilisi bulunmayan Elit İşcan Kurşun dizisinde Savcı Orhan’ın kız kardeşi ve Aydın’ın sevgilisi olarak ön plana çıkan Zeynep karakterini canlandırıyor. Bakalım Kurşun dizisinde Zeynep Aydın’ın kendisine duyduğu aşkı sevgiyi koruyabilecek mi yoksa abisi Orhan buna engel mi olacak izleyip göreceğiz. En merak edilen ise Elit İşcan’ın oyunculuk becerisi elbette.

Elit İşcan bugüne kadar Dersimiz Atatürk, ölü yaprak vuruşu, Taş Mektep gibi sinema filmlerinde rol almış 2013 yılında A.Ş.K dizisinde rol almıştır. Son olarak 2018 yılında yayınlanan Yaşamayanlar isimli Blue TV internet dizisinde kendisini göstermiştir. Elit İşcan Kurşun dizisinde Zeynep karakteri ile bakalım izleyiciden beğeni toplayacak mı?

Kurşun Dizisi Zeynep Savcı Orhanın kardeşiSizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak Elit İşcan hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşın. Şimdiden teşekkür eder Kurşun dizisinde Elif İşcan’ın canlandırmış olduğu Zeynep karakterine başarılar dilerim. Şimdilik Hoşça kalın. Not: Kurşun dizisindeki tüm oyuncuları merak ediyorsanız Tıklayın >> Kurşun dizi Oyuncuları

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler