Kurşun Dizisinin Konusu Nedir? Hikayesi ve Özeti Hakkında Bilgiler

Kurşun Dizisinin Konusu Nedir? Hikayesi ve Özeti Hakkında Bilgiler. Kurşun dizisi FOX’un yeni sezon projeleri arasında. Kurşun dizisi oyuncu kadrosu tamamlanmak üzere. Hazırlıkları tamamlanan dizi yakın zaman da çekimlere başlıyor. Yakın zamanda televizyonda yayınlanması planlanan Kurşun dizisi bilgileri konularını sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz. Kurşun dizisinin konusunda 1970 li yıllar anlatılıyor. Savcı Orhan Atmaca ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in hikayesi anlatılıyor. Orhan ve Leyla’nın hem aşkı hem o zamanın mahalle kültürü her şeyiyle konu edilecek bu dizide.

Kurşun dizisi 1970 li yılları anlatıyor. Başrol karakterleri Orhan ve Leyla sadece aşklarıyla değil siyasi hayatlarıyla da gözler önüne serilecek. İzleyiciyi de içine alacak olan Kurşun dizisinde 1970’li yılların ruhu yansıtılacak. Kurşun dizisi çekimleri yakın zamanda İstanbul’da başlıyor. Engin Altan Düzyatan Burçin Terzioğlu ve Berrak Tüzünataç’ın başrollerinde rol aldığı Kurşun dizisinin okuma provaları yapıldı geçtiğimiz günlerde.

Kurşun dizisi oyuncularının okuma provasında tüm oyuncular biraraya geldi. Kurşun dizisi okuma provası İstanbul Arnavutköy’de gerçekleştirildi. Kurşun dizisi oyuncuları ilk kez biraraya gelmişken neşeli ve enerjik tavırlarıylen okuma provalarında ekip olarak ilk kez bir araya gelen oyuncuların, neşeli ve enerjik tavırları objektife de yansıdı

Kurşun Dizisinin Konusu özeti Nedir

Kurşun Dizisi Konusu Hikayesi Özeti

Kurşun dizisinde 1970’li yıllarda İstanbul’da yaşayan Orhan Atmaca ve Leyla Devrim’in hikayesi anlatılacak. Orhan Atmaca adaleti arayan bir savcıdır ve Leyla Devrim ise kalemine güvenen hırslı bir gazetecidir. Leyla ve Orhan’ın mücadelesi anlatılıyor. Orhan ve Leyla sadece meslekleri ile değil de aşkları ile de dizinin konusu olacak. 1970 li yılların mahalle kültürünü, karanlık yer altı dünyasını anlatıyor. Kurşun dizisinin izleyicisi de o zamanın şartlarını görecek, bir ülkenin başka yeni bir ülkeye dönüşmesine tanık olacak. Bu arada Kurşun nerede çekiliyor merak ediyorsanız Tıklayın >> Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor? Kurşun Oyuncusu Olmak İçin ne Gerekir?

Kurşun dizisi proje sahibi Gül Oğuz olurken dizinin senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar yazıyor. Kurşun dizisi yapımcılığını Most Production üstlenirken yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel üstleniyor. Kurşun dizisi kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş ve Begüm Akkaya yer alıyor. 

Kurşun dizisi başrol oyuncuları olan Engin Altan Düzyatan önceki sezon Diriliş Ertuğrul dizisi başrolünde oynadı. Ertuğrul Gazi rolüyle göz dolduran oyuncu Engin Altan Düzyatan yeni sezonda da Kurşun dizisinde rol alacak. Burçin Terzioğlu’nun da kadın başrol olduğu Kurşun dizisinin son rol aldığı dizi de Hakan Muhafız oldu. Hakan Muhafız dizisinden önce İlker Kaleli ile başrol oynadığı Poyraz Karayel dizisi ile ününe ün kattı.  Kurşun dizisi diğer kadın başrol olan Berrak Tüzünataç’ta daha önce rol aldığı dizi Fi, Çi, Dip dizileri. İnternet platformunda yayınlanan Fi Çi ve Dip dizileri çok beğenildi ve Berrak Tüzünataç’ın ününe ün kattı.

Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Senaristi (Fox Tv)

Etiketler