Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor (Jenerik Fon)

23.10.2019
183

23 Ekim ÇArşamba akşamı Fox tv de başlayan Kurşun dizisinde çalan şarkılar söylenen müzikler özellikle Gülcenin söylediği şarkılar ve sözleri oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor (Jenerik Fon) videosu mp3 mp4 olarak sizlere sunmak istedik.

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerKurşun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Fox TV de 23 Ekim çarşamba akşamı başlayan Kurşun dizisi geçmiş yılların nostaljisini yaşatacak bir dizi olacak. Bu nedenle Kurşun Orhan ile Gazeteci Leyla’nın aşkından ziyade aksiyon dolu bir dönem dizisi olacak. Bu nedenle dönem dizilerinde sıkça gördüğümüz dizi müziklerini eski yılları hatırlatan güzel hüzünlü efkarlı şarkıları Kurşun dizisinde duyabilir tv den dinleyebiliriz. Bunları sizlerin de istekleri doğrultusunda bu sayfada toplamak istiyoruz.

Ayrıca dizinin oyuncularından birisi olan Gülçe karakteri pavyonda şarkı söyleyen bir sanatçıyı canlandıracak. Gülcenin Kurşun dizisi için söylediği türküleri şarkıları da burada toplamak ve izleyenleri güzel bir müzik ziyafeti sunmak istiyoruz. Gülcenin gazinoda söylediği tüm şarkıları da sizlerle paylaşacağız.

Kurşun Dizisi şarkısı müziği mp3 mp4 indir video izleKurşun Dizisinin Başında Sonunda Çalan Şarkılar Müzikler

Güzel bir kuşak dizisi olan Kurşun 70 li 80 li yılları çağrıştırıyor. 70 li yıllarda ülkemizde en çok dinlenen şarkıları müzikleri de zaman zaman dizimizde duyacak gibiyiz. Kurşun Orhan ile Leyla aşının yaşandığı sahnelerde de bol bol aşk şarkıları duyabiliriz. Kurşunda Gülcenin söylediği şarkılar dışında çok farklı müzikler de jenerik olarak sunulacak. Jenerik Fon müzikleri kadar Kurşun dizisinin başında veya dizi biterken son kısımda çalan şarkıları da buraya ekleyeceğiz.

Kurşun dizisi ilk bölümü şarkıları ile de çok beğenildi. Kurşun dizisinde daha ilk bölümden Orhan Savcı mebusun oğlunu gözaltına aldırıyor. Sonra herkes ona karşı şekilde bu durumu incelerken avukat hapishaneye gelip mebusun oğlunu çıkaracağını söylüyor. O sahnede Aşk Alfabesi şarkısı çalıyor. Kurşun dizisinde Yeşim’in seslendirdiği Aşk Alfabesi şarkısı çaldı. Aşk alfabesi sözleri videoları sizlerle paylaşıyoruz.

Kurşun Dizisi Jenerik Fon Müziği

Kurşun dizisindeki jenerik fon müzikleri şarkıları da izleyenler tarafından merak konusu oldu. Sizlerden gelen istekleri de göz önünde bulundurarak Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor ve Jenerik müzikleri hakkında her şeyi burada paylaşacağız.

Kurşun dizisi Jenerik Müziği Timur Selçuk söylüyor Sen Nerdesin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=ewtxWZoCByo

Kurşun Dizi Müziği dinle video izle: Olmazsa Olmazımsın..

https://www.youtube.com/watch?v=Ou_L7G3mbfw

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.