Kurşun Dizisi Leyla Devrim Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Yorum Yap 2 kez okundu.

Kurşun Dizisi Leyla Devrim Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri… Kurşun dizisi yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yeni dizi için hazırlıklar devam ediyor. Kurşun dizisi oyuncuları kimler? Kurşun dizisi konusu nedir? Kurşun dizisi yeni katılan oyuncular kimler? Bilgileri sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Kurşun dizisi yeni sezonda Foxtv ekranlarında yayınlanacak. Kurşun dizisi Most Production imzası taşıyor. Kurşun dizisinin yönetmenleri ise Burak Arlıer ve Murat Can Oğuz. Kurşun dizisi yeni sezon için  çok iddaalı şekilde hazırlanıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde 5 sezondur başrol oynayan Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisinde de başrol oynayacak. Bu sezon Diriliş Ertuğrul dizisinin Diriliş Osman olmasıyla başrol oyuncusu olan Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı. Yeni sezonda hangi projede yer alacağı merakla beklenen Engin Altan Düzyatan’ın yeni projesi Kurşun dizisi oldu.

Başrol erkek oyuncusu Engin Altan Düzyatan olan Kurşun dizisi kadın başrolü için de araştırmalara başlanmıştı. Kurşun dizisi başrol oyuncuları netleşmeye başlıyor. Başrol erkek oyuncusu Engin Altan Düzyatan olan Kurşun dizisinin kadın başrolü için de Cansu Dere’ye teklif gitti. Cansu Dere eğer teklifi kabul ederse Kurşun dizisinde Leyla Devrim karakterini canlandıracaktır.

Kurşun Dizisi Konusu Nedir?

Kurşun dizisinde 1970’li yıllarda yaşamış olan bir savcının hikayesi anlatılacak. Kurşun dizisinde anlatılan olan savcının adı Orhan. Savcı Orhan, Leyl’ya aşık olur. Leyla Devrim ve Savcı Orhan’ın aşkı bulundukları dönemde imkansızdır. Bu imkansızlıklar için yaşanan aşk gerçek bir hayat öyküsünden esinlenilmiştir.

Kurşun Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kurşun dizisi çekimleri henüz başlamadı. Oyuncu kadrosu için çalışmalara hız verilen Engin Altan’ın partneri olarak Cansu Dere düşünülüyor. Kurşun dizisi çekimlerine kısa sürede başlanıp dizinin ekim ayında izleyicisi ile buluşması bekleniyor. Ağustos ayında çekimlerine başlanılması gereken Most Production imzalı Kurşun dizisinin ekim ayının başında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Kurşun Dizisi Başrol Oyuncuları Kimler Oldu?

Kurşun dizisi yeni sezonda Foxtv ekranlarında yayınlanacak. Kurşun dizisi erkek başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan oldu. Anlaşma sağlandı ve imzalar atıldı. Sıra geldi kadın başrol oyuncusuna. Kurşun dizisinde kadın başrol için Cansu Dere ile görüşülüyor. Resmi olarak imzalar atılmamış olsa da Cansu Dere’nin bu projeye sıcak baktığı öğrenildi.

Kurşun dizisinde 1970 Türkiye’si anlatılacak. O dönemde geçen sosyal ve siyasi olayları konu alacak olan dizi polisiye ve romantik tarzda yayınlanacaktır. Kurşun dizisinde 1970 yıllarının dillere destan aşklarını ve onların en saf duygularını anlatacak. Aşklarına siyasi olaylar karışan çiftlerin hikayesi anlatılacak. Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisinde Savcı Orhan’ı canlandıracak.

Kurşun Dizisi Leyla Devrim Kimdir? (Cansu Dere)

Kurşun dizisi kadın başrolü olan Cansu Dere kimdir? Cansu Dere daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bilgileri sizlerle. Cansu Dere 1980 Ankara doğumludur. Türkiye’nin en güzel ve başarılı mankenleri arasında yer alan Cansu Dere aynı zamanda sunucu ve oyuncu olarakta çalıştı bu zamana kadar. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde eğitim aldı.
Cansu Dere 2000 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’na katıldı ve 3. oldu. Sonrasında mankenlik kariyerine profesyonel olarak başlamış oldu. Cansu Dere Yıldırım Mayruk, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, Bahar Korçan, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal gibi çok önemli isimlerin defilelerinde yer aldı.

2000 yılından itibaren televizyon dünyasına adım atan Cansu Dere Kanal D’de çocuk ve müzik programı sundu. 2004’te Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmayı sundu. İlk kez oyunculuğa 2004 yılında yayınlanan Metro Palas dizisiyle adım attı. Sonra 2005 yılında Alacakaranlık adlı dizide rol aldı. 2005 de NTV kanalındabir moda programı sunmaya başladı.

Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Senaristi (Fox Tv)

2006 yılında Mehmet Akif Alakurt ile başrol oynadığı Sıla dizisi ile meşhur oldu. 2007 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde oynadı. 2009 yılında da Ezel dizisinde oynadı. 2010 yılında Cem Yılmaz’ın Yahşi Batı filminde rol aldı. 2011 yılında Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm adlı sinema filminde oynadı. 2012 yılında da Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı.  Cansu Dere Kurşun dizisinde Leyla Devrim karakterini canlandıracak.

Güzelliği ve başarısı ile çok beğenilen Cansu Dere yeni sezon için öncelikle Tv8 ile görüşüldü denilmişti. Ancak Cansu Dere ile Tv8 anlaşması karşılıklı olarak iptal oldu ve şimdi de yeni dizisi Kurşun oldu. Kurşun dizisi ile de resmi anlaşma imzalamadı ancak projeye sıcak bakıyor. Yeni sezonda Cansu Dere’yi Kurşun dizisinde Leyla Devrim olarak izleyeceğiz.

Etiketler