Kurşun Dizisi Gülce Kimdir? Söylediği Şarkılar Videosu (Berrak Tüzünataç)

Kurşun Dizisi Gülce Kimdir? Söylediği Şarkılar Videosu (Berrak Tüzünataç) Kurşun dizisi yeni bölümleri 23 ekim çarşambadan itibaren yayınlanmaya başlayacak. Kurşun dizisinde bir şarkıcı yer alıyor. Sahne alırken birbirinden güzel şarkılar seslendirecek olan karakter adı Gülce. Kurşun dizisinde pavyon şarkıcısı olarak göreceğimiz Berrak Tüzünataç kimdir daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Kurşun dizisinde Gülce karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç 1970’lerin en güzel şarkılarını seslendirecek. Dizi de sesini danslarını ve güzelliğini konuşturacak olan Berrak Tüzünataç oyunculuğu ile de göz dolduracak. Kurşun dizisi tanıtım fragmanlarında Gülce’ye özel bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Kurşun dizisi fragmanında Gülce sahnede dans ediyor ve kadere dair şikayetlerini sıralıyor. Kurşun dizisi fragmanın da Gülce ”Kader 2. şansları sevmez. Hayat kim olduğunu unutmana izin verir mi? Bazı aşklar karanlığın avucunda büyür.” diyor.   

Kurşun Berrak Tüzünataç Kimdir?

Kurşun dizisinde rol alacak olan Gülce’yi güzel oyuncu manken Berrak Tüzünataç canlandırıyor. Berrak Tüzünataç kimdir? Berrak Tüzünataç 1984 tarihinde Yalova’da doğdu. 1995 senesinde Koç Lisesi’ni kazanıp ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1999 yılında anne babası ayrılınca Berrak Tüzünataç annesiyle birlikte İstanbul’a taşınıyor.

2004 yılında BKM’ye katıldı ve Yılmaz Erdoğan’dan oyunculuk dersleri aldı. Ünlü olması da tamamen tesadüf. Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül’ün bir fotoğraf çekiminde çekimi kenardan izleyen Berrak Tüzünataç’ın resimlerini çekince şöhret oluyor. Elele dergisi dahil olmak üzere dört ayrı dergide kapak yüzü oldu. Number 1 TV’de haber sunarak ekranlarla tanıştı. Sinem Kobal’la Yetenek Avcısı programını sundu. 2005 senesinde Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filminde rol aldı ve bu sayede sinemaya adım attı.

Beyza’nın Kadınları’nda rol aldı. Kanal D’de yayınlanan Ödünç Hayat dizide rol aldı. Elveda Rumeli dizisinde oynadı. Bu Kalp Seni Unutur Mu dizisinde de Yıldız karakterini canlandırdı. 2009 yılında Zeki Demirkubuz’un yönettiği Kıskanmak filminde başrol oynadı. Ezel dizisine Bade karekterini canlandırdı. Kurşun dizisinde rol alacak olan Berrak Tüzünataç instagram hesabını takip etmek isterseniz; https://www.instagram.com/berrocks/

Berrak Tüzünataç’ın Rol Aldığı Dizi Filmler;
2005 – Organize İşler
2005 – Beyza’nın Kadınları
2005 – Ödünç Hayat
2007 – Affedilmeyen
2007 – Elveda Rumeli
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?
2009 – Kıskanma
2010 – Ejder Kapanı
2010 – Ezel
2011 – Bir Avuç Deniz
2012 – Son
2013 – Çanakkale Yolun Sonu
2013 – 2014 – Muhteşem Yüzyıl
2014- Filinta
2017- Fi
2017-Çi
2018-Dip dizi filmlerinde rol aldı.

 Kurşun Dizisi Gülce Karakteri Kimdir?

Kurşun dizisinde Gülce karakterini canlandıracak olan Berrak Tüzünataç dönemin pavyon şarkıcılarından birisini canlandıracak. Pavyon şarkıcısı o dönemin zenginlerini siyasi adamlarını eğlendirecek. Onları şarkılarıyla mest edecek. Kurşun dizisi proje tasarımını ve yapımcılığını Gül Oğuz üstlenirken Most Production imzası taşıyor. 70’li yılların birbirinden şık kostüm ve aksesuarları ile ekrana çıkacak olan oyuncular yeni imajlarıyla çok konuşulacak.

Kurşun dizisinde Gülce rolünde oynayan Berrak Tüzünataç’ı nasıl buldunuz? Beğendiniz mi? Söylediği şarkılar ve oyunculuğu hakkında görüş ve yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız. Kurşun dizisi Gülce rolünün hakkını sizce veriyor mu? Kurşun dizisi Gülcenin şarkıları güzel mi beğendiniz mi?

Etiketler