Kum Zambağı Filmi Oyuncu Kadrosu, Çekim Yerleri

30.07.2021
2.758

Bu konumuzda sizler için Kum Zambağı Filmi Oyuncu Kadrosu, Çekim Yerleri vizyon tarihi hakkında bilgi vereceğiz. Kum Zambağı isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, Kum Zambağı filminin ne zaman vizyona gireceğini ve çekimlerinin nerede yapılacağını sizlerle paylaşacağız. Mehmet Demir Yılmaz’ın hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlendiği Kum Zambağı isimli sinema filminin çekimleri önümüzde ki aylarda başlayacaktır. Gişede büyük ilgi görmesi beklenilen Kum Zambağı filminin oyuncu kadrosu, ne zaman vizyona gireceği ve Kum Zambağı filminin çekimlerinin nerede yapılacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kum Zambağı isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, ne zaman vizyona gireceğini ve çekimlerinin nerede yapılacağını sizlerle paylaşacağız.

Kum Zambağı Filmi Oyuncu Kadrosu

Cast çalışmaları devam eden Kum Zambağı isimli sinema filminin kadın başrol oyuncusu belli olmuştur. Kamera karşısına en son 2021 yılında Menajerimi Ara dizisiyle geçen güzel oyuncumuz Özge Borak, Kum Zambağı filmi ile anlaşma sağlanmıştır. Kum Zambağı filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Özge Borak’a ise, kamera karşısına en son 2021 yılında Kuruluş Osman dizisiyle geçen başarılı oyuncumuz Mert Turak eşlik edecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Kum Zambağı isimli sinema filminin başrolünde yer alan oyuncularımız Özge Borak ve Mert Turak’ı daha yakından tanıtacağız. Ayrıca Kum Zambağı filminin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Özge Borak

Kum Zambağı Filmi Oyuncu Kadrosu Özge BorakÖzge Borak, Kum Zambağı filminin başrolünde yer alıyor. 39 yaşındaki oyuncumuz 14 Şubat 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 8 yaşındayken Şehir Tiyatroları çocuk bölümünü kazanan ve oyunculuğa adım atan Özge Borak, İstanbul Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu Özge Borak kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Kara Gün isimli dizi ile geçmiştir. Dizdeki performansıyla dikkat çeken oyuncumuz aynı yıl Sultan Makamı dizisinde de yer almıştır. 2011 yılında Eyvah Eyvah 2 sinema filminde hayat verdiği Müjgan karakterleriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz, 16. Sadri Alışık ödüllerinde en iyi yardımcı oyuncu seçilmiştir. 2013-2015 yılları arasında Güldür Güldür Show ekibinde yer alan başarılı oyuncumuz daha önce, Ihlamurlar Altında, Eşref Saati, Küçük Kadınlar, Eyvah Eyvah, Bir Yastıkta, Dedemin Fişi, İstanbullu Gelin gibi başarılı projelerde de yer almıştır. 2019 yılında Kuaförüm Sensin isimli yarışma programında sunuculuk yapan ve ilk defa sunuculuk deneyimini yaşayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Menajerimi Ara dizisiyle geçmiştir.
Özge Borak resmi ınstagram hesabı: @borakozge

Mert Turak

Kum Zambağı Filmi Oyuncu Kadrosu Mert TurakMert Turak, Kum Zambağı filminin başrolünde yer alıyor. Başarılı oyuncumuz Mert Turak, 29 Mart 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen Malatyalı olan oyuncumuzun annesi Makedonya asıllıdır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde ileri oyunculuk dalında yüksek lisans yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Yılan Hikayesi isimli dizi ile geçen ve üç sezon boyunca dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Mert Turak, aynı zamanda Tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Yılan Hikayesi dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldığı sırada Gece Martıları ve Cesur Kuşku isimli projelerde de yer alan oyuncumuz, özellikle Beni Böyle Sev dizisinde hayat verdiği Nezih karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Daha önce Size Baba Diyebilir Miyim?, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Komiser Nevzat, Şöhret Okulu, Başrolde Aşk, Avrupa Yakası, Mucize, Babamın Ceketi, Yeşil Deniz gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz önümüzdeki günlerde Kum Zambağı filmiyle izleyici karşısına çıkacaktır.
Mert Turak resmi ınstagram hesabı: @mertturak

Kum Zambağı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Cast çalışmaları devam eden filmin henüz başrol oyuncuları belli olmuştur. Eylül ayında sete çıkması planlanan Kum Zambağı isimli sinema filminin ne zaman vizyona gireceği hakkında da kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak bizler, Kum Zambağı filminin bu sezon vizyona girmeyeceğini, filmin 2022 yılında izleyicilerle buluşacağını tahmin etmekteyiz. İlerleyen günlerde Kum Zambağı filminin ne zaman vizyona gireceği hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kum Zambağı Filmi Nerede Çekiliyor?

Başrollerini Mert Turak ve Özge Borak’ın paylaştığı Kum Zambağı isimli sinema filminin çekimleri Eylül ayında başlayacaktır. Henüz cast çalışmaları tamamlanmayan filmin çekimlerinin Adana’da yapılması planlanıyor. Eylül ayında tüm set Adana’ya gidecek ve filmin çekimleri burada başlayacaktır. Kum Zambağı filminin çekimleri Adana’nın birçok farklı ilçesinde gerçekleştirir.

Bu konumuzda sizler için Kum Zambağı isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, Kum Zambağı filminin ne zaman vizyona gireceği ve çekimleri nerede yapıldığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.