Kül Masalı Behiye Kimdir? Özge’nin Kardeşi (Gizem Güneş)

Kül Masalı Behiye kimdir? Özge’nin kız kardeşi Behiye karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Metin Belekoğlu’nun oturduğu Kül Masalı dizisinin başrollerini Sevda Erginci ve Gökhan Alkan paylaşmaktadır. Özge’nin kız kardeşi Behiye’yi Gizem Güneş canladıracaktır. Bizlerde Kül Masalı Behiye’yi ve Behiye karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Güneş’i yakından tanıtacağız. Kül Masalı dizi kadrosu

Kül Masalı Behiye Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Vernant Dp’nin üstlendiği Kül Masalı dizisi Behiye karakteri, dizinin kadın başrol oyuncusu Sevda Erginci’nin hayat verdiği Özge karakterinin kız kardeşidir. TRT’nin iddialı dizilerinden olan Kül Masalı Behiye karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler, Behiye hakkında detaylı bilgilere ulaştıkça sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Gizem Güneş Aşka Tutsak dizisi Behiye

Kül Masalı Behiye Karakterini Kim Canlandırıyor?

Özge’nin kardeşi Behiye karakterine popüler oyuncumuz Gizem Güneş hayat verecektir. Gizem Güneş hakkında ki bilgiler de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizlerde merak eden okuyucularımız için Gizem Güneş’i yakından tanıtacağız. Gizem Güneş hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Gizem Güneş Kimdir? (Kül Masalı Behiye)

30 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Güneş, Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk kez 2007’de Binbir Gece dizisiyle geçmiştir. 12 yaşında sektöre adım atan oyuncumuz, ilk çıkışını Kanatsız Kuşlar dizisinde hayat verdiği Cemre karakteri ile yakalamıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncumuz en son 2023 yılında Al Sancak dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştır.Aşka Tutsak Behiye Kimdir Özge’nin Kardeşi (Gizem Güneş)

Gizem Güneş’in Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2024 – Kül Masalı / Behiye (Tv Dizisi)
2023 – Al Sancak / Eylül (Tv Dizisi)
2023 – Şebeke / Umay (Tv Dizisi)
2022 – Sadece Arkadaşız / Kübra (Konuk Oyuncu) (Tv Dizisi)
2022 – Adı Sevgi / Elif Öğretmen (Tv Dizisi)
2019 /2021– Kuzey Yıldızı: İlk Aşk / Feride Mollaoğlu (Tv Dizisi)
2019 – Sesinde Aşk Var / Selin Akdemir (Sinema Filmi)
2018 – 4N1K: Yeni Başlangıçlar/ Bade Özkan (Tv Dizisi)
2017/2018 – Kanatsız Kuşlar / Cemre (Tv Dizisi)
2017 – İçimdeki Fırtına (Tv Dizisi)
2013 – Her Şey Yolunda Merkez (Tv Dizisi)
2007/2009 – Binbir Gece / Buket Evliyaoğlu (Tv Dizisi)

Gizem Güneş İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Kül Masalı dizisiyle anlaşma sağlayan popüler oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Özel yaşamı, projeleri ve gezdiği yerleri sık sık paylaşan Gizem Güneş’in instagram da 185 gönderisi ve 1,6 milyon takipçisi bulunmaktadır. Gizem Güneş’in instagram kullanıcı adı: @gizem.gunes’tir.

Gizem Güneş Evli Mi? Kiminle Sevgili, Ünlü Mü?

Oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. Fakat bekar olan Gizem Güneş, özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Gizem Güneş uzun yıllar Kerem Aygun ile birlikteydi. Fakat çift geçtiğimiz günlerde anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Gizem Güneş’in şimdilerde bilinen bir sevgilisi yoktur.

Gizem Güneş’in Kıyafetleri ve Elbiselerin Markası

Kül Masalı dizisi Behiye kıyafetleri merak edilecek. Genç oyuncumuz Gizem Güneş, güzelliğiyle de beğeni toplamaktadır. Trendleri yakından takip eden Gizem Güneş, modaya uygun giyinmektedir. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Gizem Güneş’in bütün kıyafetlerini, kombinlerini, elbiselerinin modellerini, kullandıkları takı ve çantaların marka ve fiyat bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Kül Masalı Behiye kimdir? Behiye karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Güneş’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2024

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Kül Masalı Behiye Kimdir? Özge’nin Kardeşi (Gizem Güneş) (2 Yorum)

  1. Aşka tutsak dizisi ne zaman başlayacak? Kadrodaki isimler başarılı diziyi çokkk merak ediyorum