Küçük Anne Dizisi Aylin Kimdir? Didem Balçın

Küçük Anne dizisi Aylin kimdir? Didem Balçın’ı yakından tanıtacağız. Medyapım imzalı Küçük Anne dizisi annesi Seher, okuduğu lisede hizmetli olan 16 yaşındaki İnci’nin doğum sahnesiyle başlayacaktır. Küçük Anne dizisi Aylin karakterini ise Didem Balçın canlandıracaktır. Bizlerde Küçük Anne dizisi Aylin karakteri ile Aylin’i canlandıran oyuncumuz Didem Balçın’ı yakından tanıtacağız.

Küçük Anne Dizisi Aylin Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Fatih Aksoy’un patronu olduğu Medyapım’ın üstlendiği Küçük Anne dizisi Aylin, dizinin önemli karakterleri arasındadır. Fakat, dizinin çalışmaları devam ettiği için Aylin’nin nasıl biri olduğu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Bizler Aylin karakteri hakkında yeni bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.Küçük Anne Dizisi Aylin Kimdir? Didem Balçın

Küçük Anne Dizisi Aylin Kimdir?

Ana karakterden olan Aylin’e başarılı oyuncumuz Didem Balçın hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Didem Balçın’ı yakından tanıtacağız. Didem Balçın kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi projeyle tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Didem Balçın Kimdir?

18 Mart 1982’te Ankara’da doğan Didem Balçın, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ı bitirmiştir. İlk defa 2003’te Gurbet Kadını dizisinde rol alan Didem Balçın, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Daha önce ise Nergis Öztürk ile beraber kendi tiyatrosunu kurmuştur. Aynı zamanda seslendirme çalışmalarıda yapan oyuncukuz ablası Özlem Kunduracı ile beraber Doda Sanat Eğitim Danışmanlık Yapım Şirketini kurmuştur. Didem Balçın özellikle Diriliş Ertuğrul dizisi ve Çakallarla Dans film serileri ile tanınmıştır.

Didem Balçın Yer Aldığı Diziler

2003 Gurbet Kadını – Gülnaz
2003 Serseri Aşıklar – Yeliz
2005 Rüzgarlı Bahçe – Menekşe
2006 Gözyaşı Çetesi – Mine
2007 Gurbet Yolcuları – Seher
2007 Sevgili Dünürüm – Didem
2009 Kasaba – Iraz
2010 Gönülçelen – Didem
2010 Kadınları Anlama Kılavuzu – Özge
2011 Firar – Gönül
2014-2018, 2019 Diriliş Ertuğrul – Selcan Hatun
2017 Ölene Kadar – Şahika Yoranel Yardımcı
2017-2018 Yalaza Alev – Yanardağ
2018 Meleklerin Aşkı – Melike Çekilmez
2019-2022 Kuruluş Osman – Selcan Hatun
2023 Küçük Anne – Aylin

Didem Balçın Resmi İnstagram Hesabı

Aynı zamanda sunuculuk da yapan oyuncumuz Didem Balçın, resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 1583 gönderisi ve 1.4 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Didem Balçın’ın resmi Instagram hesabı: @didembalcin

Didem Balçın Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Didem Balçın, 6 aydır beraber olduğu avukat Can Aydın ile evlidir. Çift 2020 yılının Haziran ayında evlenmeyi planlıyordu. Ancak, Didem Balçın ile Can Aydın çifti karantina sebebiyle planladıkları törenden vazgeçmiştir. 2020 yılının mayıs ayında sade bir nikah ile dünyaevine girmiştir. Çift 2021 yılında ise oğulları Alican’ı kucaklarına almıştır.

Küçük Anne Dizisi Aylin – Didem Balçın Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken başarılı oyuncumuz Didem Balçın, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde bu sebeple Didem Balçın’ın kıyafetlerini araştırdık. İlerleyen günlerde güzel oyuncumuz Didem Balçın’ın günlük yaşamında ve özellikle Küçük Anne dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Küçük Anne dizisi Aylin kimdir? Aylin karakterini canlandıran oyuncumuz Didem Balçın’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: