Kübra Dizisine 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular (Netflix)

14.07.2023
1.034

Kübra dizisine 2. Sezon yeni gelen oyuncuları yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın oturduğu Kübra dizisi Netflix de izleyici karşısına çıkmıştır. Afşin Kum’un aynı isimli romanından uyarlanan Kübra dizisinin ilk sezonu büyük ilgi görmüştür. Seyirciler diziye 2. Sezon da dahil olan yeni oyuncuları da merak etmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kübra dizisinin kadrosuna 2. sezonda katılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Kübra Dizisine 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Büşra Develi gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kübra dizisi dijital platform Netflix’te yayınlanmıştır. Senaryonu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı yazmıştır. Dizinin ikinci sezonuna Deniz Işın katılmıştır. Aynı zamanda yakışıklı oyuncumuz Çağrı Çıtanak’ta Kübra dizisinin 2. Sezonuma Selim rolüyle dahil olmuştur. Fakat kadroya başka bir isim katılmamıştır. Bizler,  Kübra dizisine yeni isimler dahil olunca sayfamıza ekleyeceğiz. Kübra Dizisi Oyuncu Kıyafetleri:

Deniz Işın

Deniz Işın Kübra Dizisine 2. Sezon Yeni katıldıKübra dizisine 2. Sezonda katılan oyuncumuz Deniz Işın’ın hangi karakteri canlandıracağı henüz belli olmamıştır. Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Deniz Işın daha sonra ise, Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisans yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında, Her Yerde Sen dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Masumiyet dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Çağrı Çıtanak – Selim

Çağrı Çıtanak Kübra Dizisine yeni Sezon katıldıKübra dizisine yeni katılan Çağrı Çıtanak, dizide Selim karakterini canlandıracaktır. 1990 yılında Hatay Antakya’da dünyaya gelen Çağrı Çıtanak küçük yaşlarda temel tiyatro eğitimine başlamıştır. 2000-2004 yıllarında Antakya Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda görev alan Çağrı Çıtanak, kamera karşısına ilk defa Babam Sınıfta Kaldı dizieiyle geçmiştir. Daha önce Tatlı İntikam, Ateş Böceği, Vatanım Sensin gibi dizilerde de yer almıştır. Oyuncumuz özellikle Sen Çal Kapımı dizisi ile tanınmıştır.

Kübra dizisine 2. Sezon yeni gelen oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..