Kübra Dizisi Kıyafetleri Elbise Modelleri Fiyat Bilgisi

03.03.2023
1.232

Kübra dizisi kıyafetleri ve elbise modellerini sizlerle paylaşacağız. Senaryonu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Kübra dizisi Afşin Kum’un aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Kübra dizisinin yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan oturmaktadır. Seyirciler dizileri oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde Kübra dizi kıyafetleri, oyuncuların elbiselerini, marka ve fiyat bilgisini sizlerle paylaşacağız.

Kübra Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Kübra Dizisi Kıyafetleri Elbise ModelleriYönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın oturduğu Kübra dizisi dijital platform Netflix de izleyici karşısına çıkacaktır. Kübra dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Kübra dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer almaktadır. Bizler, Kübra dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Kübra Dizisi Gökhan (Çağatay Ulusoy) Kıyafeti

Kübra dizisinin başrolünde yer alan Çağatay Ulusoy, ülkemizin en yakışıklı erkek oyuncularının başında gelmektedir. Yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler önümüzdeki günlerde Çağatay Ulusoy’un Kübra dizisinde giydiği tüm kıyafetleri markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Kübra Dizisi Merve (Aslıhan Malbora) Kıyafeti

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Merve’yi oyuncumuz Aslıhan Malbora canlandıracaktır. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Aslıhan Malbora, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde modayı yakından takip eden Aslıhan Malbora’nın Kübra dizisinideki tüm kıyafet ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kübra Dizisi Ahsen Eroğlu Kıyafeti

Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan oyuncumuz Ahsen Eroğlu, son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer almaktadır. Oldukça şık parçalar seçen Ahsen Eroğlu tarzına dikkat çekmektedir. Bizler de güzel oyuncumuz Ahsen Eroğlu’nun dizide giydiği kıyafetlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kübra Dizisi Büşra Develi Kıyafeti

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biri olan güzel oyuncumuz Büşra Develi, oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizler, tarzıyla dikkat çeken isimlerden biri olan güzel oyuncumuzun Kübra dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Kübra dizi kıyafetleri ile elbise modellerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.