Kubilay Aka ve Miray Daner Neden Ayrıldı, Gerçek Sebebi Ne?

31.07.2019
1.639

Kubilay Aka ve Miray Daner uzun bir süredir birliktelerdi, ancak son gelen haberler ve oyuncuların sosyal medyada yaptıkları açıklamalar ayrıldıklarını ortaya çıkardı. Kubilay Aka ile Miray Daner’in yaklaşık 2.5 yıllık aşkı bitti, peki gerçek nedeni neydi, böylesi birbirine yakıştırılan iki başarılı oyuncunun güzel giden aşklarına ne oldu da birden bire bitti, araya başka birisi mi girdi, ihanet eden birisi mi oldu?

Kubilay Aka ve Miray Daner gerçek ayrılık nedeniKubilay Aka ve Miray Daner Neden Ayrıldı?

Kubilay Aka yapmış olduğu sosyal medya paylaşımı ile ayrılığı ilk duyuran isim oldu. Kubilay Aka ve Miray Daner ayrılığının gerçek nedeninin son dönemdeki farklı diziler ve projeler dolayısı ile birbirinden uzak kalması gösterilebilir ancak malumdur ki sevgiye engel değil mesafeler, araya mutlaka ciddi bir sorun girmiştir ve bu güzel ikilinin arasının açılmasına neden olmuştur.

Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılığının sebebi Hilal AltınbilekKubilay Aka ve Miray Daner arılığındaki gerçek nedenin Hilal Altunbilek olduğu oltaya çıktı. Kubilay Aka ve Hilal Altunbilek önceki hafta bir gece kulubüne el ele girince ortalık karıştı. Daha sonra Miray Daner Kubilay Akanın telefonundaki mesajları okuyunca her şeyi öğrendi ve aldatıldığı için ayrıldılar. Bu ayrılık kararının hemen ertesi günü Kubilay Aka ve Hilal Altunbilek gece kulubünde birlikte eğlendiler.

Kişisel görüşüm: Yuva yıkanın yuvası olmazmış, Hilal Altunbilek maalesef Kubilay Aka ve Miray Daner arasına girerek herkesin sevgisini kazanmış bu oyuncuların belkide gelecekleri ile oynadı. O yüzden Kubilay Aka ve Miray Daner umarız ileriki günlrde yeniden barışırlar. Bu arada Miray Daner Kubilay Aka ile olan tüm resimlerini silerken Kubilayın kendi resimlerine yaptığı yorumlara dokunmadı, kim bilir belkide kıyamadı..Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılığındaki gerçek neden

Kubilay Aka, Miray Daner ile Ayrılığını Sosyal Medyadan Duyurdu:

Kubilay Aka ve Miray Daner Neden AyrıldıKubilay Aka ayrılık haberini Instagram’daki hesabından duyurdu:  Kubilay Aka yazdığı paylaşımında şunları ifade etti: “Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. İlişkimizin sonuna kadar o güzel gözlerden başka göze bakmadım, bu yüzden de ihanet sözkonusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın.”

Kubilay Aka ve Miray Daner Ayrılığının Gerçek Nedeni?

Görüldüğü gibi Miray Dener Kubilay Akayı kendisine ihanet ettiği için suçlamış ancak Kubilay Aka böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını açıkça ifade ederek kesinlikle ihanetin söz konusu olmadığını dile getirmiş ve ayrılığın nedenini de aslında açıkça yazmıştır. Bizim bildiğimiz Kubilay Aka mert ve delikanlı bir insandır. Yapmadım dediyse yapmamıştır, ancak kadınların kıskançlıkları meşhurdur. Yine Kubilay’ı kıskanacak bir bahane üretmiş olabilir Miray Daner. Neyse bu onların meselesi.

Kubilay Aka ve Miray Daner gerçek ayrılık nedeniKubilay Aka ve Miray Daner’in gerçek ayrılık nedeni sadece Kubilay için Miray’ın söylediği aldatma konusu değil onun dışında faklı dizi projelerinde yer alıp farklı kişilerle samimi olmalarının asıl neden olduğunu biliyoruz. Son iki sezondur Çukur dizisinde oynayan Kubilay Aka geçtiğimiz sezon yoğun çekimler dolayısı ile Miray Daner ile çok görüşemediğini açıkça ifade etmişti. Vatanım Sensin dizisinin setinde başlayan Kubilay Aka ve Miray Daner 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü itibarıyla ayrıldıklarını herkese duyurdular.

Kubilay Aka ve Miray Daner ihanet nedeniyle mi ayrıldıKubilay Aka ve Miray Daner Arasına giren 3. kişi kim? Kubilay Miray’a ihanet etti mi?

Açıkça söylemek gerekirse Kubilay Aka’nın efendi ve dürüstlüğüne biz eminiz. Ancak zaman öyle bir zaman ki yanlış anlaşılmalar olabiliyor, karşılıklı güvenin gittikçe zorlaştığı bir dönemde ilişkilerde pamuk ipliğine bağlı hale geldi. Kimse kimseyi çekmez oldu, kimse laf söz duymak istemez oldu. Lafın özü Kubilay Aka ve Miray Daner ihanet nedeniyle mi ayrıldı yoksa bu ihanet değildi de sadece Miray Daner’in bir kıskançlık rüyasımıydı bilemiyoruz. Ancak şimdilik sessiz kalan Miray Daner de bir açıklama yaparsa onu da buraya yazacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak Kubilay Aka ve Miray Daner ayrılığı magazin dünyasına bomba gibi düştü. Böyle bir ayrılığı kimse bu güzel oyunculara yakıştıramadı bizim gibi. Çünkü birbiriyle uyumlu dizi oyuncularını görmek elbette zor oluyor. Bu nedenle Kubilay Aka ve Miray Daner ayrılığına biz çok üzüldük. Umarız bu ayrılık en kısa sürede barışmayla sonuçlanır.

Kubilay Aka ve Miray Daner yeniden barıştılar mıKubilay Aka ve Miray Daner Tekrar Barıştılar mı?

Gönül istiyor ki böylesine güzel ve halkın sevdiği başarılı oyuncular birbiriyle sevgili olsun hatta evlenip adam gibi yuva kursun. Ancak bu zamanda en zor şey birarada kalabilmek oldu. Umarız Kubilay Aka ve Miray Daner en kısa sürede yeniden barışır ve sevgili olurlar yeniden. Yukarıda Kubilay Aka’nın Miray Daner için güzel sözleri yeniden barışacaklarına ipucu olabilir. Kubilay Aka ve Miray Daner’i yeniden birarada görmek istiyoruz. Barıştıkları haberini de yazarız inşallah buradan.

Kubilay Aka ve Miray Daner ayrılığına üzüldünüz mü? Yeniden barışıp biraraya gelmelerini ister misiniz? Yorumunuzu bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Defne dedi ki:

    Üzülmedim.Yeniden barışıp bir araya gelmelerini istemem.Çünkü bir kere ihanet eden devamlı ihanet eder.