Kubilay Aka ile Aslıhan Karalar Sevgili mi Aşk mı Yaşıyorlar

10.12.2021
629

Bu konumuzda Kubilay Aka ile Aslıhan Karalar Sevgili mi? Aşk mı Yaşıyorlar? Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar birlikte mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar’ın birlikte olduğuna dair haberler çıkmıştır. Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar’ın hayranları tarafından da iki ismin sevgili olup olmadığı merak edilmiştir. Bizlerde sizin için bu konumuzda Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar sevgili mi? Aşk mı yaşıyorlar? Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar birlikte mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kubilay Aka Ve Aslıhan Karalar Sevgili Mi?

Kubilay Aka ile Aslıhan Karalar Sevgili mi? Aşk mı Yaşıyorlar?En son Cam Tavanlar dizisiyle izleyici karşısına çıkan yakışıklı oyuncumuz Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler’in DJ performansını izlemeye gitmişti. Çıkışta da arkadaş grubuyla birilikte dönen oyuncumuzun, arkadaş grubun arasında yer alan sarı saçlı bir kadınla aşık yaşadığı iddiası ortaya atılmıştı. Ancak Kubilay Aka’nın o hanımefendiyle bir alakasının olmadığı o kızın arkadaş grubunda yer alan birinin arkadaşı olduğu ortaya çıkmıştı. Kubilay Aka’nın şimdilerde ise kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Aslıhan Karalar ile sevgili olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştır. Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar bu iddialar hakkında henüz bir açıklama yapmamıştır ancak bu iddialar doğrudur.

Kubilay Aka Ve Aslıhan Karalar Aşk Mı Yaşıyor?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan yakışıklı oyuncumuz Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde sarışın bir kadınla görünmüştü. Bunun üzerine aşk iddiaları ortaya atılmıştır. Ancak bu iddialar yalandır ve oyuncumuz Kubilay Aka, 2017 Best Model of The World güzellik yarışmanın birincisi olan Aslıhan Karalar ile bilriktedir. Modellik ve oyunculuk yapan Aslıhan Karalar ile Kubilay Aka haklarında çıkan aşk iddiaları hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. İki ismin sosyal medyada da birbirlerini takip ediyo olması bu iddiaları güçlendirmiştir. Çift haklarında çıkan aşk iddialarına cevap vermesede bu iddialar doğrudur ve Kubilay Aka ile Aslıhan Karalar birlitkedir.

Kubilay Aka Ve Aslıhan Karalar Birlikte Mi?

Sürekli aşk hayatıyla gündemde olan 26 yaşında ki popüler oyuncumuz Kubilay Aka’nın şimdilerde ise 2017 Best Model of The World güzeli Aslıhan Karalar ile birlikte olduğuna dair haberler çıkmıştır. Mankenliğin yanı sıra oyunculuk yapan ve kamera karşısına en son Kuruluş Osman dizisiyle geçen Aslıhan Karalar ile Kubilay Aka instagramdan da birbirlerini takip etmektedir. Bundan dolayı ikili hakkında çıkan aşk iddiaları güçlenmiştir. Ünlü Çift, haklarında çıkan aşk iddialarına cevap vermemiştir. Ancak Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar hakkında çıkan aşk iddiaları doğrudur. Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar bir süredir birliktedir.

Bu konumuzda Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar sevgili mi? Aşk mı yaşıyorlar? Kubilay Aka ve Aslıhan Karalar birlikte mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kubilay Aka ile Aslıhan Karalar Sevgili mi? Aşk mı Yaşıyorlar? sorusuna yanıt verdik. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?