Kuaförüm Sensin Neden Bitti Final Yaptı? Yerine Ne Başlayacak?

Tv
28.09.2020
247

Show TV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışma programı final kararı aldı. 2 sezondur yayınlanan Kuaförüm Sensin neden bitiyor, final yapıyor, yeniden başka bir kanalda başlar mı bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Global Medya yapımcılığında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması final kararı aldı nedenleri ve yerine başlayacak program bilgileri konumuzun devamında.  kuaofum sensin final karari aldi

Kuaförüm Sensin Neden Final Yaptı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması sevilerek izlenen bir gündüz kuşağı programıydı. Reytinglerde istenilen başarıyı bir türlü gösteremeyince kanal Kuaförüm sensin yarışması için final kararı aldı. Global medya yapımcılığında yayınlanan Kuaförüm sensin yarışması son dönemlerde değiştirdiği sunucular ile gündem olmuştu. Bülent Ersoy’u da programda jüri yapan Kuaförüm Sensin yarışması istenen reytingleri alamamıştı. Bülent Ersoy’un anlaşması sonlanınca yarışmadan ayrılmış bu sefer yerine Gelinim Mutfakta yarışması sunuculuğunu bırakan Fatih Ürek gelmişti.

Kuaförüm Sensin yarışması jüri üyeleri Fatih Ürek, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter iken sunuculuğunu Çiğdem Batur yapıyordu. Birbirinden ünlü simaların yer aldığı Kuaförüm sensin yarışmasında istenen olmadı ve reytingler istenildiği seviyede gitmedi. Bu yüzden de yarışma için final kararı alındı.

kuaforum sensin neden bitti dinal yapti

Kuaförüm Sensin Başka Kanalda Yayınlanır mı?

Kuaförüm Sensin yarışması Show TV ekranlarında final yapınca başka kanala geçer mi, orada yayınlanmaya devam eder mi? Kuaförüm Sensin yarışmasının reyting seviyesi düşük olduğu ve ilk 100’e bile giremediği için başka kanala transfer olması beklenmiyor. Kuaförüm sensin yarışması final yaparak ekrana veda edecek. Çekimleri yapılan stok bölümlerin yayınlanmasının ardından yarışma ekrana veda edecek.

Kuaförüm Sensin Yarışması Yerine Hangi Program Başlayacak?

Kuaförüm sensin yarışması final yapınca Show TV ekranlarında hangi dizi ya da program yayınlanacak? Hafta içi saat 12.30 da yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması yerine gündüz kuşağında yer alan diğer programlardan birisi geçirilir. Show TV’de Asuman ile Sevgili Dünürüm ile Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme gibi gündüz kuşağı programları yayınlanıyor. Show TV ekranlarında gündüz kuşağında yeni bir program başlayacak muhtemelen Kuaförüm Sensin yayın saatine de onu koyacaklar.

Oyku gurman ile gunun yemegi kuaforum sensin yerine basladi

Kuaförüm Sensin Yarışması Yerine Öykü Gürman ile Günün Yemeği

Reytinglerde istenilen başarıyı gösteremeyen Kuaförüm Sensin yarışmasının final yapmasının ardından Show TV ekranlarında boş falan yayın saati olan 12.30 itibari ile Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı yayınlanacaktır. Yeni programın başlaması için reytingleri düşük giden bir programın final yapması gerekiyordu ve bu Kuaförüm sensin yarışması oldu. Kuaförüm Sensin yarışması ve Öykü Gürman ile Günün Yemeği yarışması formatı farklı olsa da yeni programın daha çok izleneceğini, ev hanımları tarafından daha çok beğenileceğini düşünüyoruz. Sizlerin bu konuda düşünceleriniz neler? Sizce Kuaförüm Sensin yarışması devam etmeli miydi yoksa bitirilmesi doğru karar mı yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

  1. Dilya dedi ki:

    Kuaforim sensin cok ama cok iyi

  2. Anonim dedi ki:

    Lutfen kuaforum sensin yeniden baslasin

  3. Zeynep dedi ki:

    Yayınlanmasın mümkünse bu haber gerçek olsun çok terbiyesiz bi program ne arasan var çok aşırı saçmaliyorlar